Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trocha červencových novinek

28. 7. 2009

Naše červencové aktuality zejí prázdnotou, ale rozhodně jsme nezaháleli, jen nějak nestíháme aktualizovat.  Druhý červencový víkend jsme se vypravili za tetkama do Zlína. Běhání nestálo za nic, ale pravdou je, že tratě rakouského rozhodčího mě tak znechutily, že se hafušům ani nedivím. Zdeněk Foltýn ovšem vytvořil super dokument - Baldric versus Darča:

Agility: www.youtube.com/watch

Jumping: www.youtube.com/watch

 Následující víkend byl klidový, Surránek dostal k 15ti měsíčním narozeninám kastraci a  jak jsem očekávala nějaké operace si ani nevšimla. Panička dostala také krásný dárek, profesionální stroječek Moser

Obrazek

Foto: Viktória Pěčková

 A konečně hurá na závody - Jaroměřský preclík

Do Jaroměře jezdíme tradičně, letos nám cestou dělala společnost Vendula s Iranem. Co bylo netradiční bylo počasí...tentokrát žádné hice, ale přeháňky a ve finále kroupy a klasický monzun. Na našem běhání se letní netrénování podepsalo. Baldric si již definitivně běhá kam chce, ale jak řiká tetka Týnka, King už má na to nárok. Carrera jumping sice čistě, ale po skočkách se mi stále otáčela na druhou stranu, takže hrozný čas. V trojkové zkoušce sice běžela krásně, nejlepší čas, ovšem dvě tyčky.. a závěrečné agility bylo těsně po průtrži a kroupách, na start jsem šla nervní, jak moc zmokneme, tož disk, ale žádná tyčka a luxusní zóny, tak spokojenost. Létu zdar!

Výsledky:

Baldric: Jumping: 8. místo, SA3, Agility: DIS

Carrera: Jumping: 3. místo, LA3: 4. místo, Agility: DIS

A video hír: www.youtube.com/watch