Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srpnové Louny

2. 8. 2009

Cestu do města Luny už máme nacvičenou, tentokrát jsem naložila i Erinku, po zázračném Gelacanu už absolutně nekulhá, tak si mohla opět střihnout běh začátečníků. Neděle byla již od rána tropická, což se poněkud projevilo na mé schopnosti koncentrace. Podařilo se mi zkazit běh Erince, Surrince i Baldricovi. Carreru nekomentuju, ta měla asi úžeh.

Ráno jsem začala během začátečníků, jednoduchá trať, Erinka opět musela běhat na média, první skočka šla ještě dolů, ale pak už to vyměřovala krásně. Až na kruh, o který si solidně namlátila, takže odmítnutí a vítězství připadlo Byemě, krémové hvězdě, taková ostuda. Vzhledem k tomu, že ostatním se zcela nepochopitelně podařil nasbírat ještě víc trestných bodů, byly jsme přesto na bedně. Surri běžela babynky, trať obsahovala jen dva tunýlky a tři skočky, přesto se mi povedlo jí navést do odmítnutí, orientace na trati mi dělá věru problémy. Ale na první běh dobrý.

Poté již zkoušky, Baldrica jsem protáhla přes největší past na trati, aby se mi pak diskl na primitivní kombinaci dvou skoček vedle sebe, ale to vůbec nemá na Carreru, která čistě běžela také přes všechny pasti, aby poté co stojím vedle látkového tunelu a řvu skrz, se na mě podívala, otočila se a vběhla do úplně jiného tunelu na opačném konci parkuru. V následném jumpingu byla zalehnuta již krátce po startu, páč byla naprosto neříditelná. V obou bězích samozřejmě neshodila ani jednu tyčku, takže  v závěrečném agility, které  vystřihla luxusně, v nejlepším čase, shodila rovnou dvě že. Baldrica jsem v agility po čistém běhu odporně diskla na překážce číslo 19. Doběhli jsme pouze jumping, to bylo radosti. V tu dobu už byla teplota nějakých 33 stupnů ve stínu a byli jsme rádi, že jsme poměrně brzo mohli vyrazi k domovu. Agility a budiž i tomu létu zdar!

Výsledky:

Baldric: SA3, Agility: DIS, Jumping: 7. místo

Carrera: LA3, Jumping: DIS, Agility: 13. místo

Erin: A0: 2 místo

Surri: Baby od 12ti měsíců: 2. místo

Video:

Erin: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch