Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky Masečín

1. 3. 2008

A dokonce dvojzkoušky:) Carreře jsem neprozřetelně nechala vystavit A3 kartu až do dalších závodů, tak jsem si řekla, že si dvojky naposledy zaběhám, ať víme, že už na ty trojky fakt máme, ha ha:) U Baldrica jsem sice tajně doufala, že bysme už konečně mohli prolomit smůlu, ale na startu bylo 7 malých psů a z  toho dost rychlejších, takže jsem v nějakou obhajobu nedoufala.
Villa Gineta se sice nachází od nás vzdušnou čarou asi 5 km, ale Vltava je poněkud chudá na mosty, takže mi cesta zabrala půl hodiny. Nádherný areál, krásná prosvětlená hala a luxusní udusanej píseček. Alice Glöcknerová postavila krásný běhavý dvojkový parkur... pak postavila ještě jeden krásný běhavý dvojkový parkur... a nic. Nevím, na čí straně se stala chyba (no zřejmě na mojí, ale nevím) a Carrera prostě vůbec nechtěla jít dopředu, dělala máňu před skočkama a vynechávala je, takže jako DIS, druhý parkur to samé, takže opět plná diskotéka. K její cti nutno uvést, že nic neshodila a zony měla stále pěkné, jako vždy.
Před trojkovýma zkouškama byla asi hodinová přestávka, takže jsem měla dost času se otřepat. Páníček mi přivezl Baldrica na čas, takže nebyl unaven žádným čekáním. Alice opět postavila krásnou běhavou trať a zadařilo se. Baldric to na prvním závodě po nemoci fakt rozběhl a po delší době se rychlostí přehoupl přes 4,00 m/s. V druhém běhu bohužel byl stále moc rychlý a po strašně dlouhé době mi zkazil slalom, takže jsem běh vypustila a to se nevyplácí ani s Baldricem. Ale ještě že ho mám, jinak naše bilance poněkud tristní:)

Carrera:
2x LA2: DIS
Baldric:
1SA3 - 1. místo (0,00 t.b.)
2SA3 - DIS

Písku ale rozhodně zdar!