Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únorové halové Kladno

4. 2. 2008

Potěšena Baldricovým běháním v Lounech na koberci, jsem nakonec dohlásila i kladenský koberec. Baldric si patřičně užívá vzácné výsady, že jede na závody sám a moc se snaží:) Lákadlo samo byly i parkury Tondy Diviše, který sice píská velice vzácně, ale parkury stojí za to.
Začínalo se velmi svižným jumpingem, který se nám povedl bez většího erroru, i když jistě umístění ve startovním poli odpovídá našim možnostem:), ve smallících závodilo přes třicet psů. A bohužel početné pole bylo i ve trojkách, 12 psů. Ale aspon víme, že umíme čistou trojku v čase:) Následoval běh agility, kde nastalo menší nedorozumění za houpačkou, kdy se mi poněkud zamotaly nohy a následoval plavný let k látkovému tunelu, naštěstí Baldric je agilitní mág a sám překonal tunel a jelikož v dohledu bylo pouze áčko vydal se správným směrem a já se napojila. Na Kladně již tradičně nemusíme čekat na žádné vyhlášení, tak hurá domů.
Bylo jasné, že tři čisté běhy za den se nám nepodaří zopakovat, ale že se opět budeme válet po koberci jsem nečekala. Tentokrát chudák Baldric, kdy měl za sebou znovu čistý trojkový parkur zakopl o předposlední překážku a jelikož jeho hlava váží více než zbytek těla, udělal šílený přemet a dopadl na záda. Nevěděla jsem jestli začít ječet nebo brečet, naštěstí okamžitě vstal a skočil i poslední překážku, takže to na něm nezanechalo žádné následky. Na mě bohužel jo, byla jsem poněkud rozhozená a jelikož další běh jsme běželi za chviličku, vytvořila jsem hrozné odmítnutí jíž na druhé překážce, ale to je již tradice, že musíme vždycky přijít o součty:) Poslední jumping opět bez chybičky:)

A naše výsledky:
Sobota:
Jumping: 5. místo
SA3: 4. místo
Agility: 6. místo

Neděle:
SA3: 8. místo
Agility: 13. místo
Jumping: 9. místo

Celkový součet za oba dny: 5. místo

Na závěr bychom rádi pogratulovali tetě Flashové za tři luxusní odložení na startu, dobrá práce:) Agility zdar.