Jdi na obsah Jdi na menu
 


Superpes Lysá nad Labem

10. 5. 2008

Loni se nám na závodech v Lysé moc líbilo a tak jsme jejich termín netrpělivě vyhlížely v kalendáři. Dočkaly jsme se a vyrazily.  Počasí konečně vypadalo jako v květnu, krásný prostorný parkur s naším oblíbeným panem rozhodčím,  paráda.

Začínal jumping, Baldric ho vystřihl čistě, ale to je nějak poslední dobou zvykem. Parkur neobsahoval žádnou, ale absolutně žádnou záludnost, tak jsem si jí vymyslela a ztrhla Carreru do diskvalifikace. Tyčky ale zůstávaly, takže jsem s nadějí vyhlížela trojkovou zkoušku. A věru, všechny tyčky zůstaly nahoře, ovšem stala se zcela nepochopitelná věc, Kari odpíchla houpačku, přestože jsem viděla poněkud rudě, tak jsme parkur doběhly.  V  posledním běhu Carrera stála na  houpačce asi vteřinu... ale to by nebyla ona a pro změnu shodila hned první tyčku... Náladu mi zpravil můj  brouček, kterému se vydařily tři čisté běhy za den, zony nám krásně fungují, slalom se zdá,  že již definitivně chápe a navíc se poslední agility běh vyhlašoval po kategoriích . Tímto děkujeme všem rychlejším tetám spoluzávodícím v trojkách, že se diskly .

Tož naše výsledky:

Baldric: Jumping: 4. místo, SA3: 2. místo (0,00 t.b., jasně, když je už nepotřebuju, tak se běhaj zkoušky lehce), Agility: 1. místo (celkově ze small: 3.místo)

Carrera: Jumping: DIS, LA3: 4. místo, Agility: 4. místo

Dále děkuji pořadatelům za bezva nápad s ovocným občerstvením v kantýně zdarma . Agility zdar!