Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sněhová vločka Louny

7. 1. 2008

Rok se s rokem sešel a opět jsem mohla vyrazit na závody do města Pramene Luny.
Tentokrát i ve stejném složení, tedy pouze s Baldricem, páč s Carrerkou koberec fakt nee a jsem ráda, že jsem rozhodnutí nezměnila, když jsem viděla, jak se některé borderky na parkuru vyloženě trápí.
Pískali moji dva nejoblíbenější rozhodčí, tedy velký strýček a náš mladý (relativně) zapálený agiliták Petr Rybář. Prezentace probíhala jako vždycky, tedy jsem přijela opět zbytečně brzo, ale začínali běhat small, tak jsme na běh nečekali dlouho. Pořadatelé si tentokrát opravdu mákli, zelená páska evidentně odmítala splynout se stejně barevným kobercem a tak se dolepovala téměř po každém běhu. Po našem běhu zůstal koberec kupodivu vcelku, error s mojí rovnováhou přišel až druhý den, ale to jsem zakopla o číslo u překážky, nějak se mi stále nedaří orientovat v prostoru:)
Baldric běhal celý víkend skvěle, povedly se nám všechny slalomy, neshodil jedinou tyčku, jen agility běhy se nám nepovedly, jednou mi nezastavil na zoně, tak jsem ho opravila, druhý den jsem ho zařváním ke mně skrz celkem pochopitelně navedla do uplně jiného tunelu ačkoli mířil do správného, ale stává se. Nejvíce se nám povedl sobotní jumping, bedna z 35 small psů. Zkoušku jsme tentokrát opět neulovili, ale tak doufám, že do prosince času dost.
A naše výsledky:

Sobota: Jumping: 3. místo, SA3: 6. místo, Agility: DIS
Neděle: Agility: DIS, SA3: 5. místo, Jumping: 7. místo (náš nejsvižnější běh, postupovka 4,38 m/s)

Agility zdar! Příště již na našem snovém povrchu bohužel snově daleko:)