Jdi na obsah Jdi na menu
 


Purina ProPlan Cup 2008 - I. kolo

20. 7. 2008

Po roce jsem se vydala opět na celkově čtyřdenní závody do Boleslavi. Tentokrát bohužel musela zůstat Surri doma, neboť nemá ještě všechna očkování a do areálu,  kde se konala zároveň Národní výstava nemohla... výkony Carrery podle toho okamžitě vypadaly .

Na místo jsem dorazila tradičně včas, takže jsem mohla rozbalit můj krásný nový kaki deštníček. Užila jsem si obdivné pohledy ostatních majitelů rybářských deštníků , došla kilometřík k autu pro pejsky a hurá na prohlídku. Super běhavá trať, Baldric tradičně čistě a Kari začla svou tradici jedné tyčky . Surrikatu na ní. Poté následovaly  zkoušky... tedy né uplně poté, asi po pěti hodinách...., ale dopadly zcela tradičně. Kari odskočila zonu, ale tak brzo, že zadníma ještě na zonu dopadla, přesto jsem koutkem oka viděla, že rozhodčí zvedla ruku, což mě tradičně rozhodilo a disk přišel vzápětí. Baldric je agilitní bůh a už o tom není nejmenších pochyb .

Poslední běh jumping, Baldric byl unavený a tak nám spadla tyčka a už ani čas nebyl takový, ale to bysme ještě náhodou měli součty a to je blbost .  Carrera se vyšvihla a běžela celou trať dokonale. Před poslední překážkou jsem jí nenavedla uplně ideálně, páč jsem se bála slalomu, který se nešel, ovšem že Kari se otočí uplně do pryč a poběží kamsi, jsem nečekala... takže mega časová ztráta, naštěstí všechny tyčky zůstaly nahoře.

Počkali jsme na vyhlášení a po sedmé hodině se vydali směrem k domovu. Carrera se pozdě večer přemohla a ještě si asi hodinu hrála se Surri, takže jí celý den vynahradila.

 Druhý den ačkoli předpověd počasí tradičně říkala opak se již od rána dělal pařáček. Opět se začínalo agility během, tentokrát large. Kari shodila první tyčku. U Baldrica jsem zase zaváhala a zastavila ho špatně na zoně, tedy jump, ale jinak už brouček nabral rychlost. A opět tradiční zkoušky,  tentokrát jsme s Kari sice doběhly, ale dvě tyčky a ještě houpačka. Už jsem poněkud usínala únavou, ale závěrečného jumpingu jsem se dočkala. Kari jedna tyčka a Baldric krásně čistě. A tedy naše výsledky:

Sobota:

Baldric: Agility: 4. místo, SA3: 1. místo, Jumping: 14. místo

Carrera: Agility: 13. místo, LA3:  DIS, Jumping: 3. místo

Neděle:

Baldric: Agility: 13. místo, SA3: 2. místo, Jumping: 5. místo

Celkový součet: 5. místo

Carrera: Agility: 13. místo, LA3: 5. místo, Jumping: 11. místo

Celkový součet: 8. místo

 Za fotky děkujeme Martině Kinclové - majitelka dalšího agilitního buldočka, tentokrát se sešli dokonce tři buldočci na startu! Tak je jasné, že dříve nebo později každý pochopí, které to plemeno je nej pro agility .

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek