Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Pohár Purina ProPlan a sraz frbul týmu

24. 8. 2008

O Pohár Purina ProPlan

Do Jičína jsem tentokrát vyrazila s komplet smečkou. Trochu jsem se děsila počasí, páč hlásili déšť a představa, jak se mi holky budou celý den mačkat v jedné kennelce mě příliš nenadchla. Naštěstí předpověď ostatně jako vždycky nevyšla a až na malou přeháňku nás čekal nádherný slunečný den. Začínalo se svižným jumpingem. Carrera jak se již stává tradicí, prosvištěla celou trať krásně čistě, nic neshodila a dvě překážky před cílem si opět nepochopitelně vybrala vzdálenější  díru tunelu, ačkoli to ze skočky mířilo přímo do té správné... Ale měla jsem radost, že nic nespadlo. Baldric také již tradičně krásný čistý běh, opět o pár desetinek za bednou.

V přestávce jdu vyvenčit holčičky a v tom Heduška začla zvracet. Již přes 14 dní bojujeme se záhadnou chorobou, má vysoké leukocity, je anemická, nemá moc chuť k jídlu, hubne a ted se přidalo i zvracení. Bylo tedy jasné, že odpoledne nás čeká ještě veterina. Šla jsem rozeskákat Carreru před trojkama, hodím jí aport a přiskáká po třech. To už jsem se opravdu orosila. Kari ale během chvilky kulhat přestala a dělala jako že nic. Tak jsem na trať vyrazila, v půlce se mi to ovšem nelíbilo, zastavila jsem jí a opět na nohu napadala, takže se asi někde praštila a má to naražené. Odhlásila jsem jí tedy z následujícího běhu, samozřejmě od té doby už nekulhla . Baldricovi jsem to trošku zkazila, jak jsem byla nervozní, opět jsem ho zastavila na zoně brzo, ale jinak těžkou trojku zaběhl moc hezky. V posledním běhu agility už jsem se opravdu vůbec nesoustředila, shodil první tyčku, tak jsem běh v půlce zabalila, rychle naložila věci a hurá na veterinu. Vzala jsem i Kari, packa byla prohmatána, žádná vada nenalezena, packa tedy opravdu jen naražena, ale stejně jsem jí naordinovala týden klidového režimu.. to bude očistec. Heduš napíchány všechny možné injekce, ale aspoň po nich už nezvracela.

Ještě tedy výsledky našeho né příliš povedeného závodu:

Baldric: Jumping: 4. místo, SA3: 4. místo, Agility: DIS

Carrera: Jumping: DIS

A nějaká fotečka, foto stafbulCZ - Jarek Vondráček

Obrazek

Obrazek

 Tak a konečně slíbené video, bohužel jen Carrera, Baldric zůstal zakletý v přístroji.

www.youtube.com/watch

Sraz Samopše

V neděli jsem se vypravila do nádherného sportovního areálu u Sázavy. Doma jsem musela nechat nemocnou Hedušku a Baldrica, který by stejně nemohl být vypuštěn mezi desítky dalších buldočků, páč by asi zešílel a já taky  .  Holky se vyřádily, Carrera (ačkoli jsem jí neustála ořvávala, že nesmí lítat) se Surri lítaly jak šílené, Barunka s Erinou obcházely všechny a otravovaly s drbáním. Kari bohužel pak opět začla pajdat, tak musela být odchycena a uvázána.  Účastníků bylo nepočítaně, nepodařilo se mi opravdu všechny ani spočítat, posuďte sami:

Obrazek

Obrazek

Klidový režim 

Obrazek

Více foteček od Davida najdete zde: terkaadav.rajce.idnes.cz/Samopse_foto_dav/#album

A další fotky zde: frbultym.rajce.idnes.cz/Samopse_23.-24._8._2008/

Díky Ivuš za zorganizování super akce a už se těším na další kolo v září, budlo zdar!