Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Cipískův pohár 2008

26. 4. 2008

Ranní vstávání do Jičína bylo  náročné, protože půlnoční příjezd z veselé schůze KA ČR byl poněkud vyčerpávající. Naštěstí cesta ubíhala v klidu, Mistr Flash i hysterka Erina si nechali zpívání až na parkoviště.

Super vzdušné parkury stavěla Veronika Vostrá. Bohužel nevím z jakého důvodu, ale prohlídky byly dohromady... takže opět v hlavě dva parkury. To jsem po pár hodinách spánku opravdu nezvládla a výsledkem bylo, že jsme kromě zkoušek nezaběhli vlastně vůbec nic. V jumpingu jsem Baldrica vyslala na mega vzdálenou překážku jako kdyby to byla Carrera, tudíž odmítnutí, u Kari jsem zapomněla říct povely a následovaly dvě odmítnutí.  Ale žádná tyčka dole.

Ve zkoušce už jsem se trošku vzpamatovala a tak jsem jí protáhla všema nástrahama, bohužel si Kari vzpomněla, že je to zkouška a dvě skočky, pak ještě máňošila u slalomu, tak jsem jí zalehla. Baldric běžel super, nebyla jsem sice včas u áčka, tak skočil zonu, ale i tak spokojenost, měl o dvě vteřiny lepší čas než vítězný pes.

Na závěrečný běh agility už šel Baldric opět s klepající se hubou od háravek a tak jak se trať parkuru přiblížila okraji, přestal vnímat a zdrhnul. No ale dělá krásné zony na kladině, tak mu to odpustím Kari opět žádná tyčka, ovšem moje únava se projevila, tak jsem jí navedla do odmítnutí a v cíli už jsem se nenamáhala, tak zase diskotéka.

Naše výsledky byly sice hrozné, ale nevadí, počasí konečně pochopilo, jaké je datum v kalendáři, Mistr Flash dostal lekci a doběhl krásně všechny tři parkury! Gratulace

Výsledky:

Baldric: Jumping: 17. místo, SA3: 2. místo, Agility: DIS

Carrera: Jumping: 13. místo, LA3, Agility: DIS

Blíží se květen, tedy tradiční několikavíkendová závodní smršť, tak musíme načerpat síly, agility zdar