Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neoficiální závody Libeň

8. 3. 2008

Jelikož už jsme se nemohly dočkat prvních závodů na trávě a tyhle v Libni pořádala moje kamarádka Karolína Eckschlagerová, vyrazily jsme s madam Flash zcela netradičně na neoficiální závody. Já hlavně kvůli Erince, na neoficiálkách si může zaběhat na nižší překážky, i když tady zas tak nízko nebyly, ale pořád lepší než klasické medium. Dalším a ve finále asi hlavním lákadlem byla účast slečny Kržové, která mě tentokrát trumfla a běhala dokonce se třema psama, včetně božského Kima:)
Závod se skládal ze dvou jumpingů, výsledky se sčítaly, vyhlášeny byly kategorie pro štěňátka, začátečníky a závodící. Třetím během byl paralelní běh, kde se běhalo systémem pavouka, tady běhali všichni dohromady.
Trať pro začátečníky byla dost smrtelná, jednak poměrně těžká a  ještě 21 překážek, takže jsme toho měly dost a nějaké chybičky se vloudily, ale na to, že trénovala naposledy před pěti lety to jde. Carrera běhala sice hezky, ale tyčky nám lítaly hrozně, to nevím kde zas viděla:)
V paralelním běhu se Erinka vybičovala k mega výkonu (samozřejmě díky slečně Jituš a jejímu hovězímu:) a i když běžela dohromady se závodícími pejsky, tak v pavouku došla hodně daleko.
Počasí sice né moc jarní, ale nepršelo, vedle cvičáku parádní les na venčení, pořadatelům se podařilo zajistit fantatické ceny, takže domu jsme si odvážely plné igelitky + Erinka vyhrála super teplomet, to se hodí:)

A naše výsledky:
Erin:
Začátečníci medium: 4. místo
Paralelní běh: 3. místo
Carrera:
Závodící large: 3. místo
Paralel: X, shodila tyčku, tak vypadla hned v prvnim kole máňa:)

Za fotky moc děkujeme slečně Jituš a Karolíně (nevím teda kdo přesně fotil co)

Obrazek

Obrazek

Obrazek