Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jolany Troppové 2008

20. 9. 2008

Do Plzně jsem tentokrát vyrážela sama. Moc jsme toho nenaspali, pozdní večerní hodiny jsme trávili s Heduškou na transfuzi a Flash jako náš statečný dárce si zasloužil odpočinek (né že by pouštění žilou na něm zanechalo nějaké následky ).

V Plzni je již tradičně po ránu spoustu času, tak jsem stihla zničit všechny kolíky ke svému přístrešku, neboť v Plzni ta tráva roste patrně z betonu. Začínalo se klasicky hrou, jejíž pravidla nás poněkud zaskočila, bohužel se u toho muselo přemýšlet. Psovod musel vymyslet vlastní trať, každá překážka měla své bodové hodnocení a úkolem bylo během 15 vteřin nasbírat největší počet bodů. Baldric nezklamal a za 15 vteřin stihl vše, co jsem vymyslela. Carrera prolítla 2x slalom a ještě i spoustu dalších překážek a ačkoli jí pořadatelé ještě pět bodů zapomněli připočítat, vyhrála.  Nálada před zkouškama  se tedy poněkud zlepšila. Během čekání na trojkové zkoušky jsem myslela, že umrznu a dostala jsem spásný nápad. Klepajícího se Baldrica jsem narvala do oblečku, zavřela do kennelky a kennelku umístíla do auta, kde jsem ještě pro jistotu zapnula topení. Takto Baldric strávil celý den s výjimkou venčení a běhu, takže neměl vytuhlé svalstvo a proti šnečímu tempu, které předváděl ve vedrech,  nabral šílené tempo, takže jsem s ním prakticky běžela jako s Carrerou. Jak jinak další splněná trojková zkouška... Carrera při snaze o zastavení na kladině spadla do strany...ale obhajobu trojek už jsem vzdala, nervy si šetřím na důležitější věci, takže jsme už čistě doběhly, přeci jen zde je sponzor Bozita . V agility si chybu na kladině zopakovala, ale díky bohu už zase žádná tyčka dole. Bylo tedy jasné, že nějaká tyčka už spadne v jumpingu, páč tam není kladina.... Jinak samozřejmě všechny běhy v nejrychlejším čase.  S Baldricem jsme si již zase vysvětlili, jak se dělá zona na kladině, ale na áčku jsem ho bohužel neošálila. Nevadí, vše jsme si vynahradili v jumpingu, tam žádné odporné zonovky nejsou. Naše výsledky tedy vlastně více než uspokojující, ale přiznám se, ze splněné trojky bych měla větší radost, ale co se dá dělat.

Tož tedy:

Baldric:

Hra: 2. místo, SA3: 3. místo, Agility: 5. místo, Jumping: 1. místo

Celkový součet: 1. místo!

Carrera:

Hra: 1. místo, LA3: 2. místo, Agility: 6. místo, Jumping: 6. místo

Celkový součet: 2. místo!

A zde jedna fotečka od madam Krasavy, děkujeme.

Těžké plazení za Baldricem....

 

Obrazek

Video z kamery tentokrát nemám, páč kolega mi dodal super plusová DVD, ale snad se něco vydoluje z fotoaparátu. Agility zdar!

 Tak konečně vydolováno: www.youtube.com/watch