Jdi na obsah Jdi na menu
 


Czech Agill Cup

6. 4. 2008

Do Soběslavi jsem tentokrát vyrazila s madam Týnkou a její hvězdnou sestavou. V týdnu jsem slavně přezula na letní gumy a tak mě teplota -2 stupně pod nulou ani nepřekvapila. I přes šílenou mlhu jsme na místo dorazily včas. Závody obsahovaly každý den dvoje zkoušky + otevřený jumping pro zlepšení nálady. To jsem potřebovala jako sůl:)
Naštěstí než se postavily trojky, sluníčko vylezlo a já mohla v klidu Baldrica vysvléct z termo oblečku. Trať obsahovala naší jednu oblíbenou rozlišku (tunel obmotaný pod áčkem) a neoblíbenou - skočka vedle kladiny. Tedy pro Baldrica, Carrera běží tam kam jí pošlu, když jí pošlu správně tedy. Baldric se nechal uřvat od kladiny a dokonce vplul do správné díry tunelu, v tu chvíli jsem si oddychla, že všechny pasti jsou za námi. Asi slyšel jak jsem si oddychla a vyběhl z tunelu zpátky.. no, takže jsem byla uplně mimo, následně jsme se diskvalifikovali a šla jsem tedy pro Carrerku. První půlka tratě hezký, pak spadla tyčka, následoval opět můj zásek (chyba, zkouška k prdu) a DIS:)
Značně rozladěná jsem tedy očekávala další zkoušku. Tentokrát trať bez větší pasti. Tedy pokud tou pastí se nemyslí obyčejný tunel, který Carrera zřejmě nikdy neviděla... Už s nervy na pochodu jsem vyrazila na trať s Baldricem, běžel krásně čistě a já pak nevim proč na něho zařvala stahovací povel, kterým jsem ho ztrhla od skočky, která se jít jako měla, že, tedy odmínutí a tedy nic, takže jsem si ho raději zastavila na kladině.
Diskotékovým záznamům ten den ale nebyl konec. Kari prostě miluje slalom a nejradši by ho šla 5x za parkur. Baldric naštěstí potvrdil své kvality a tak jsem ten den doběhla aspoň jednu jedinou trať:)
Madam Týnka měla velmi podobnou bilanci a tak jsme se rozhodly spravit si náladu v místním restauračním zařízení ve společnosti unhošť-kladenské kliky. Během večera jsem se snažila lobovat za výjimečnost plemene francouzský buldoček, ale většina historek se u borderkářů neshledávala s pochopením, zvláštní:)
Druhý den jsme si krásně přispaly a vyrazily za dalším zkouškovým dobrodružstvím. Už jsem v nic nedoufala a zázrak se stal, i když hrozným křečovitým stylem, ale dali jsme s Baldricem čistý běh. S Kari vše při starém, super až k první shozené lati, kterou nějak můj mozek nedokáže zpracovat:) Do druhé zkoušky už jsem vyběhla značně v euforii, tudíž mi nevadily Kari tyčky a tak jsme slavně doběhly svůj první běh za víkend, radost mi udělaly aspon 4 vteřiny na druhý nejlepší čas. Baldric nezaváhal ani v dalším běhu, spíše tedy se mi nepodařilo mu to někde zkazit a velká věc se zadařila:)
Závěrečný jumping byl takovou třešničkou na dortu, poté hurá domů.
A naše výsledky:

Sobota:
Baldric:
2 x SA3: DIS, Jumping: 3. místo
Carrera:
2 x LA3, Jumping: DIS

Neděle:
Baldric:
SA3: 2. místo (0,00 tb), SA3: 3. místo (0,00 tb), Jumping: 3. místo
Obhájena třída A3 do konce roku 2009, splněny podmínky pro udělení titulu A3 Ch.:)
Carrera:
LA3: DIS, LA3: 6. místo, Jumping: 1. místo

Baldric je můj malý uslintaný bůh a agility zdar!

Foto: Ivan Růžička

Obrazek

Obrazek