Jdi na obsah Jdi na menu
 


České Budějovice

20. 10. 2008

Výprava do Českých Budějovic byla trošku netradiční. Ráno jsem místo tradiční Flashové naložila jen její boudičku a kamarádku Zuzku. Její statečná kamarádka totiž slíbila, že nás ubytuje u sebe doma. Flashová vyrazila směr záchranáři a my směrem Budějovice. Cvičák jsem chvíli hledala...nenapadlo mě hledat oplocené cosi u velké výpadovky z města. Nejdřív jsem propadla zoufalství, kam asi vypustíme psy vyvenčit a vylítat, ale nakonec to nebyla taková hrůza.

Začínalo se krásným jumpingem. Carrera běžela jak bůh a neshazovala. Končilo se třema tunelama v řadě, můj mozek nějak přestal stíhat a místo na poslední překážku jsem jí znova poslala do tunelu... tož ale krásný běh.  Baldric už umí otočky na čelo hůř než Carrera, tak jedno odmítnutí.  Rozhodčí Slávka Podmolová se nás rozhodla zničit. Všechny parkury měřily kolem 190 m, byly super běhavé, takže 12 běhů mě stálo dost sil. Následovalo agility. Slalom stál bohužel přímo v místě, kde se lámalo světlo a stín, takže Baldric minul slalom, to nás rozhodilo, spadla jedna tyčka, ale dál už jsme to uřídili. Carrera pokračovala v zázraku a dala čistý běh. Pak teprve následovaly zkoušky, takže zbyla spousta času na vylítání Surri s bráchou  Dagoušem. Na cvičák se dokonce za náma vypravila maminka, teta a nevlastní ségra .  Takže se mohly pokochat naším super výkonem ve zkouškách . Baldric, jak už je asi zbytečné psát, čistá trojka v čase a v pořadí. Carrera ovšem běžela také luxusně, neshodila ani dvoják, ke konci byl dost hnusný náběh na kladinu v pravém úhlu, mé rozhodnutí jí nechat trošku vyvést a náběh zlepšit se ukázal jako fatální, ale my si ten luxus disknout už můžeme dovolit . Vyhlášení se nekonalo a tak pomalu nastával čas seznámit se blíže s magickým místem - budějovickým sídlištěm Máj... kdo nezažil, neuvěří. Kupodivu jsme ale pobyt všichni včetně auta na super parkovišti přežili a mohli tentokrát i s madam Flash vyrazit na druhý díl závodů. Flash nezklamal a jelikož vždy musí mít něco extra, tak po prvním běhu začal kulhat a byl svou vedoucí ze zbytku závodu odvolán.

Carrera se vyspinkala do růžova a při jumpingu opět nespadla žádná tyčka. Baldric zahájil svojí magickou sérii tří čistých běhů v řadě, které sice nedosáhly na bednu, ale tentokrát se vyhlašovaly součty. V agility začla být Carrera dost šílená, ale aspoň stále neshazovala. Trojkové zkoušky byly pořád rozlítané, ale tentokrát jsme to uřídily, byť s chybičkama.


A teď naše výsledky:

Sobota:

Baldric: Jumping: 7. místo, Agility: 8. místo, SA3: 2. místo

Carrera: Jumping: DIS,. Agility: 1. místo, LA3: DIS

Neděle:

Baldric: Jumping: 5. místo, Agility: 5. místo, SA3: 4. místo

Součet za oba dny: 3. místo

Carrera: Jumping: 1. místo, Agility: DIS, LA3: 2. místo

Součet za oba dny: 5. místo

Za videa děkujeme strejdovi Milanovi:

Baldric sobota: www.youtube.com/watch

Carrera sobota: www.youtube.com/watch

Baldric neděle: www.youtube.com/watch bohužel jumping proběhl tak rychle, že nenatočen:)

Carrera neděle: www.youtube.com/watch

 Následovalo ještě focení klonů z D vrhu.. viděli jsme tolik brášků, kromě oblíbence Daga, ještě Dream Catchera a Dorado Puling. 

Obrazek

Zbylé foto v galerii:

 

 

Náhledy fotografií ze složky Klony útočí