Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility Snowbike Show

19. 4. 2008

Na mladoboleslavské závody se vždy moc těším, Krásná Louka je nádherný areál a pořadatelé jsou taky bezva. Opět to byly oficiální a neoficiální závody dohromady, s Erinkou mě čekaly také tři běhy, tak jsem se věru nenudila.

Nejdřív neoficiálky, kategorie začátečníků. Běželo se agility, jumping a smrtelná rovinka na závěr. V agility jsme měly nejrychlejší čas, bohužel byla postavena zeď, ale ve velmi ostré zatážce a jelikož zeď na cvičáku nemáme a nikdy jí neviděla, tak do ní ošklivě spadla. Další běhy měla už krásně čisté, sice už né nejrychlejší,  ale i tak super. Měla jsem šílenou radost, Erinku to moc bavilo a to se na cvičáku tak netváří, holt potřebuje závodní atmosféru .

A mezitím vždy hurá vedle na druhý parkur. Tratě stavěl náš oblíbený mladý rozhodčí, jumping se mi popravdě tolik nelíbil, ale vše vynahradil nádherným agility parkurem na závěr dne.

Jumping začínali smallíci. Baldric nějak nepochopil mega vzdálenost mezi skočkou a slalomem a nenaběhl. To mě dost dezorientovalo, že jsem uplně zapomněla co chci dělat za slalomem a výsledkem bylo další odmítnutí a shozená tyčka. Ehm, tak hurá s Kari. Trať obsahovala pasáž, o které jsem si myslela, že nemám šanci ukočírovat, ale nakonec jsem s ní stihla manévr, který jsem předtím nestihla s Baldricem . Škoda, že jsem si trať neprošla řádně až do cíle, kde nastaly zmatky a škoda jedné tyčky, ale i tak jsem měla radost.

A chvilka čekání na zkoušky. Baldric má splněno, tudíž jsem si trať procházela jen na Kari, takže hvízdnutí se ozvalo záhy po startu. Doběhla jsem si teda aspoň potrénovat zonu na kladině, které dělal luxusní, je to můj brouček. Carrerka běžela moc pěkně, všechny nástrahy tratě jsme zvládly, bohužel dvě tyčky tentokrát, jedna moje, jedna její, no nebudeme kvůli obhajobě propadat depresím že .

A agility na závěr, Baldric udělal všechny zony a pak mi vyběhl ze slalomu... no opět napíšu, že to dlouho neudělal, ale tak co se dá dělat.  S Carrerou sem si běh užila, nikde žádný error a ustála i smrtelnou rovinku na závěr přes celou délku parkuru pouze na můj řev VPŘED. V cíli jsem se teda dozvěděla, že nám byla mávnuta zona na kladině, kterou jsem z mého úhlu viděla a proto jí pustila dál, ale nevadí, čokolády Milka jako ceny se naštěstí rozdávaly ve zkouškách a né v openu . A teď naše výsledky:

Erin - kategorie začátečníci:

Agility: 7. místo

Jumping: 2. místo

Rovinka: 2. místo  

Baldric:    

Jumping: 18. místo

SA3: DIS

Agility: 14. místo

Carrera:

Jumping: 6. místo

LA3: 2. místo

Agility: 3. místo

                                                  
Díky moc pořadatelům za super den, nechápu jak to udělali, v celé republice pršelo jak blázen, ale v Mladé Boleslavi ani kapka! Agility zdar!!!