Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Loket

11. 4. 2007

Velikonoční pondělí, adekvátní čas vstát po páté hodině ranní, vypotácet se k autu, nabrat odvážnou blondýnu a jejího amerického hrdinu a vyrazit směr Loket. I silnice na Karlovy Vary obsahuje kus "dálnice", takže ačkoliv Máňa hlásila, že tam pojedeme přes dvě hodiny, dorazili jsme opět velice brzo...nu což... malé závody.. budeme jistě brzo doma...
Závody se konaly na luxusním anglickém trávníčku na místním fotbalovém hřišti, byly připraveny dva parkury, neboť současně byl závod i pro začátečníky a baby. To, že dva parkury nebudou znamenat žádnou časovou výhodu a závody skončí v osm hodin večer mě opravdu dojalo, ovšem Baldric měl svoji životní formu a myslím, že na tyhle závody jen tak nezapomeneme:)
Moc jsem se těšila na parkury nového rozhodčího a nezklamal. Jumping postavený na pěti pětimetrových zcela rovných tunelech sliboval již při prohlídce kvalitní zábavu. Zvlášť, když jsem si uvědomila, že dnes mám před sebou šest běhů, neboť jsem vzala i Carrerku, abych si s ní závody taky vyzkoušela.
Baldric se do tratě zakousl se svým typicky buldočím nasazením a já poprvý v životě měla pocit, že mi upadnou nohy:) S Kari se naštěstí člověk tolik nenaběhá, ovšem musí být vždy v přesný čas na přesném místě, což se mi zatím né vždy daří, ale i tak jedno odmítnutí a jednu tyčku při naší závodní premiéře považuju za docela úspěch:) Ostatní běhy běžela sice také hezky, neshazovala, ale panička zatím není zvyklá se rychle orientovat:)
Pak už ale pan rozhodčí postavil velmi běhavý trojkový parkur, který Baldric vystřihl stejně perfektně jako ranní jumping a tak máme konečně obhájenou další zkoušku. V posledním parkuru jsem měla trošku nepříjemný pocit, protože 3 čisté běhy v jeden den se nám zatím povedly pouze jednou v životě, ale ustáli jsme to:) Tak tedy naše výsledky (v kategorii small běhalo kolem 30 psů, proto jsem na Baldrica moc pyšná:):

Baldric:
Jumping: 3. místo
SA3: 2. místo
Agility: 3. místo

Carrera:
Jumping: 16. místo
LA1: DIS
Agility: DIS

Závěrem bych chtěla poděkovat celému týmu D za příjemně strávený den a Tomášovi za krásné fotečky.

 

Náhledy fotografií ze složky Závody Loket