Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Jaroměř

30. 7. 2007

Další pracovní týden jsme přežily bez úhony a tak jsme opět s madam Flashovou mohly vyrazit na závody. V Jaroměři jsem ještě nikdy nebyla, tak jsem přibalila i Máňu. Naťukala jsem přibližnou adresu cvičáku a klidně vyrazila, neboť můj drahý spolujezdec již v Jaroměři byl a tudíž jsem myslela, že nás v nejhorším navede. K mému překvapení když Máńa hlásila, že jsme na místě určení, začal spolujezdec tvrdit, že dané místo nepoznává a je to asi někde jinde:) No naštěstí jsme na správném místě byly. Nádherné místo, obří louky na venčení, řeka, prostě paráda.
Rozbalila jsem stanoviště a hurá na prohlídku. Začínalo se jumpingem, small. Bezva běhavá trať, Baldric proběhl čistě, bohužel za tunelem jsem ho zapomněla včas zatočit, takže časová ztráta a to nás stálo určo umístění, ale nevadí. Vynahradila jsem si to s Carrerkou, která pokračuje v zázraku a zaběhla také čistě.
Poté zkoušky. Už při prohlídce jsem věděla, že tady Kari uřídit bude oříšek, neboť 2x tunel ústil směrem na slalom, který se nešel. Poprvé jsem jí strhla, po druhé jsem jí ovšem strhla pro jistotu tak moc, že překonala překážku na opačné straně než stál slalom a než byla v pořadí:) Nebyly jsme v té diskvalifikaci ale sami. Madam Flashová opět požila. Nutno podotknout, že né vlastní vinou, byla na panáka pozvána:) Zaběhli s Ťapkou krásný běh, bohužel vynechali prostřední část trati se zonovými překážkami. Rozhodčí byl dezorientován:) Chyba v prohlídce, to se sice často nestává, ale na agility je opravdu krásná jeho nevyzpytatelnost:)
Pak následovaly trojkové zkoušky. A opět se potvrdilo, že stát se může všechno. I to, že Baldric prostě nepoběží. Nejdřív se zastavil na áčku a kochal se, pak i uprostřed parkuru a vypadal, že nezná nejen mě, ale ani žádnou překážku... nakonec jsme doběhli s jednou chybou a příšerným časem, ale už bych to opravdu nechtěla nikdy zažít. V posledním agility běhu již běžel, ale tak nějak sám pro sebe, poté zdrhnul k cíli a se cvakajícíma zubama čmuchal k zemi.... inu háravky nás tentokrát dostaly.
Pak jsem tedy vyrazila s Kari. Trať nebyla opravdu pro nás, obsahovala 4 vracečky o 180 stupnů, což se nám v rychlosti teda moc nedaří, odnáší to padající laťky. Ale nepadaly... zůstaly všechny a i přes příšerné oblouky z toho byl nejlepší čas:)
A na závěr naše výsledky:

Baldric:
Jumping: 5. místo
SA3: 5. místo
Agility: DIS

Carrera:
Jumping: 1. místo
LA2: DIS
Agility: 1. místo