Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Hodonín a konec roku

4. 1. 2008

O Pohár Zvěrokruhu
Závodní pauza již byla sžíravě dlouhá a jelikož v českých zemích se bohužel pořádají pouze kobercové závody, vyrazily jsme s madam Flashovou až do Hodonína. Nebýt mlhy na Vysočině cesta uběhla překvapivě rychle. Tentokrát nás bylo o jednoho víc, Pan Kventy v autě již dávno nezvrací, zato si chce hrát a to se mezi obyvateli kufru nesetkalo s nadšením, putoval tedy pod sedadlo spolujezdce. Ubytovaly jsme se, ve zdraví dočkaly rána, navlékly na sebe všechny vrstvy, co jsme byly schopný a vyrazily směrem k jízdárně. Hala byla poměrně tmavá, ale písek s pilinama byl opět super povrch. Naše běhání bylo také super, Carrera neshazovala, měla krásné zony, Baldric běhal na písku krásně rychle, taky dělal zony a tim to tak skončilo. Vezla jsem si pěkně plnou nálož diskvalifikací:) Nějak se to pokaždé nepovedlo, ale nevadí, sezona teprve začíná že. V jednom běhu se Baldricovi povedla kuriozní věc, mezi dvouma skočkama začal rýt tlamou v písku, sezobnul jakousi pidi koblihu a pokračoval dál... strýček Grygar to neklasifikoval jako krmení na parkuru, tak nás nediskl, diskli jsme se o pár překážek dál sami:)
Ale jinak povedené závody, písek je nejdokonalejší povrch, přijde mi absolutně nejrychlejší a i mně osobně se na tom běží lépe než na trávě či umělé trávě. Jen ta zima v zimě je horší. Na vyhlášení jsme čekat věru nemuseli ( i když v jednom běhu podal Flash heroický výkon a bedna mu utekla o jedno místečko) a již pospíchaly směr Praha, páč jsem si hned na druhý den vymyslela trénink coursingu:)

Trénink Kralupy nad Vltavou
Ráno jsem se probrala z mrákot, nabrala holčičky (kromě Barunky, které bohužel už nožičky tolik neslouží) a vyjela směr Kralupy. Jak jsem dorazila, tak jsem se ihned vtírla a zapsala nás jako třetí běh, tudíž jsme šly na řadu poměrně brzo a nemusela další den mrznout. Erin běžela s Carrerou, Erině coursingová pauza vyloženě prospěla, krásně kopírovala dráhu a neběžela do pryč jako vždycky a jako Carrera že:) Heduška si dala solo, opět s krásným killem.
Máme tentokrát i pár foteček, za fotky moc děkuji Andree Soldánové, více foto na:
http://andrea.soldan.cz/

Obrazek
ObrazekObrazek
Odpoledne jsme se ještě na chvíli stavily v Březiněvsi a jelikož byly vyndané překážky, tak jsme neodolaly a Tomáš udělal opět fantastické fotky.

Obrazek

 

Obrazek
Obrazek