Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výprava České Budějovice

6. 2. 2007

Jak jsem předpokládala, více jak měsíční závodní pauzu bych neustála a mé zkušené oko padlo v termínovém kalendáři hned na první únorový podnik. Má taktika, nehlásit v zimě téměř žádné závody, že se z našeho zapadaného zapadákova nikam nedostanu, vzala díky letošnímu vývoji počasí za své. Zneužila jsem tetu Flashovou, osud uvolnil na poslední chvíly dvě místa a jelo se.
Máňa nás navedla neomylně na českobudějovické výstaviště, hala krásně vytápěná, kantýna (o kterou mě můj nepřející plavající žaludek připravil), spousta místa na venčení a opět tratě našeho oblíbeného strýčka. Tentokrát to nebyly proradné rovinky ale ještě více proradné točky, ale Baldricovi to nevadí, prostě běží:)
Co mu ale tentokrát velmi vadilo byl místní slalom.. ze tří běhů se mu nepovedl ani jeden, ale tak holt nikdo není dokonalý:) Ale soupeři také nebyli vždy neomylní a nakonec z toho bylo druhé místo ve zkoušce a třetí místo v agility.
Na závěr musím zmínit fantastický úspěch našeho souputníka Ťapky, který hravě zvítězil snad v nejvíce obsazené kategorii LA2.
Děkuji tímto tetě blondýně, že tuto akci se mnou absolvovala a poskytla mi psychickou podporu v těžkých brzko ranních chvílích:)