Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 14. - 15.4.2007

18. 4. 2007

Dle kalendáře začátek jara, dle teploměru již kvalitní letní počasí. Sice na agility a coursing už poněkud vedro, ale asi bude hůř.
V sobotu jsme opět v ověřené sestavě vyrazili směr Jičín. Hodná teta Vendula mi přenechala místo pro Carrerku, v Lokti totiž běhala tak krásně, že jsem se nechala zřejmě poněkud unést:) Po prvním běhu, kde jsme se s Kari diskly pro nás poněkud fantastním způsobem - 3 odmínutí na slalomu:), jsem si řikala, že nic horšího už se nám ani nemůže stát. Ale mohlo, stala se věc, která se nám nikdy nestala a to 3 x DIS s Baldricem:) Jičínský kruh byl pro nás naprosto nepřekonatelná překážka a A3 zkušený závodník se do něj nikdy netrefil. Slabou útěchou mi mohlo být to, že se to tak stalo často i ostatním. Takže z těchto závodů jsem si kromě úpalu vezla i ponaučení - nikdy neříkej nikdy:)
V neděli jsem se vypravila s holčičkama (kromě Barunky, která vzhledem k věku nemá coursingovou licenci) na naše první letošní závody v coursingu. Opět v Kralupech, tedy na krásném místě u řeky.
Heduška soupeře bohužel nemá nikdy, Erince soupeřka nedorazila, aspoň Kari si mohla zaběhnout společný běh. V druhém kole dokonce premiérový trojběh:) Nastala velmi komická situace, kdy se tři borderky rozprchly po louce, každá na jinou světovou stranu, ale ani jedna dle mého názoru neběžela přímo za střapcem:) Celý běh se tak nějak střídaly a pak štastně doběhly do cíle, Kari dle rozhodčích dokonce s největším počtem bodů. Tak jsem si počkala na vyhlášení mých třech Vítězů plemene a dopotácela se do auta. Sice náročný víkend, ale stálo to za to:) Coursingu a agility zdar!

 

Náhledy fotografií ze složky Jarní Kralupy 2007