Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká jarní cena Kyje

7. 6. 2007

Konečně závody kvůli kterým jsem nemusela vstávat v pět ráno. Stejně jsem byla poněkud nervozní, neboť tyhle závody byly pojaty jako mega akce, tedy běhalo se na dvou parkurech. Už letmý pohled do programu a rozpisu jednotlivých parkurů a běhů jsem věděla, že to bude poněkud error:) V sobotu mi program ještě vycházel, Carrera s Baldricem se hezky střídali, ovšem v neděli kdy jsem měla v hlavě dvě prohlídky najednou, už to bylo poněkud horší. Vlastně to byla spíš katastrofa:) Navíc se nejednalo jen o klasické běhy, bylo i Mistrovství kříženců a psů bez PP a Mistrovství toy plemen, dále běhy pro nováčky, baby a veterány, prostě žádné prodlevy. Začínali jsme zkouškou A3. Přemýšlela jsem, jestli tento běh nevynechat, páč nás s Baldricem vlastně čekaly 4 běhy, ale počasí bylo příjemné, tak jsme vyrazili. Zkoušku jsme doběhli čistě bez chyby, ale uprostřed jsem se trošku ztratila, takže menší časová ztráta nás odsunula v pořadí opravdu hluboko:)
Pak následoval běh započítávaný do Mistrovství kříženců a psů bez PP, takže jak už to bývá, někdy se ten nepovedený běh vybrat musí. Baldric odešel ze slalomu si kamsi čuchat, což mě tak rozhodilo, že jsem uplně zapomněla, kudy chci běžet a sebrali jsme ještě jedno odmítnutí.
Mezitím se na druhém parkuru už stavěly dvojkové zkoušky. Už jsem myslela, že se stal zázrak a Kari proběhla trat bez chyby, ovšem po doběhu za mnou došla paní rozhodčí, s tím, že Kari otočku před skočkou nakonec posoudila jako odmítnutí:( Škoda, měly jsme nejlepší čas. No, parkur se po našem doběhu musel trochu upravit, viz foto:)
Obrazek


Pak v rychlém sledu následovaly běhy jumping a agility. Baldric si v jumpingu opět trošku začuchal u slalomu, zřejmě zkouší co vydržím:) V agility se nám podařila naprosto unikátní věc, shodil bočnici, což se myslím v kategorii small příliš nevidí.
Carrera se jumpingem prohnala trošku jako smršť, ale nakonec jen dvě tyčky, na to že doběhla o sedm vteřin dříve než nejlepší druhý čas, tak to docela šlo:)
V agility běžela opět pěkně, ale špatnym pohybem jsem jí strhla na jinou překážku, ale tak bylo by divné, kdybysme se za den ani jedno nediskly. Takže vzhůru na neděli.
Neděle byla bohužel ponuře deštivá, ale aspoň to ladilo s našima výkonama.
Všechny běhy vycházely tak, že jsem musela na dvě prohlídky najednou a to můj mozek už nebyl schopen zpracovat. U Baldrica naštěstí stihnu sem tam přečíst číslo, takže agility i jumping jsme sice s chybkou, ale doběhli, končili jsme během A3. Obsahoval hezkou rozlišku áčka a tunelu. Baldric správně vběhnul do tunelu, ovšem velmi mě udivilo, když se z něho vrátil a přeci jen zkusil to áčko:)
Na vyhlášení jsme opravdu čekat nemuseli a tak hurá, konečně domů.
Naše tedy ehm jako výsledky:):

Sobota:
Baldric:
SA3: 7. místo (z 12)
Agility: DIS
Jumping: 12. místo (z 48)
Mistrovství kříženců a psů bez PP: 6. místo (z 17)
Družstvo Tiran Bob (spolu s Timečkem, Buddym a Iránkem): 9. místo

Carrera:
LA2: 6. místo (z 15)
Agility: DIS
Jumping: 14. místo (z 40)
Družstvo Big Trouble (hvězdná sestava spolu s Tarou, Arčím a Otíkem): 15. místo

Neděle:
Baldric:
SA3: DIS
Agility: 16. místo (z 44)
Jumping: 18. místo (z 50)

Carrera:
LA2: DIS
Agility: DIS
Jumping: DIS

Za fotečky děkujeme Kolegovi ZK:)

 

Náhledy fotografií ze složky Velká jarní cena Kyje