Jdi na obsah Jdi na menu
 


Royal Cup Nymburk

10. 9. 2007

Do Nymburka jsem přihlásila pouze Carrerku, neboť se závody konaly týden před republikou a řikala jsem si, že když Kari nesplní kvalifikaci, aspoň nebude dlouho zahálet. Nakonec vše dopadlo jinak, ale rozhodně nelitujeme:)
Přejímka byla až do půl deváté, tak jsme si mohly s tetou Flashovou přispat a v rozumnou hodinu vyrazit směr Nymburk. I přes objíždku jsme dorazily včas. Parkoviště bylo bohužel velký kus cesty od cvičáku a tak jsme se zpotily hned po ránu:)
Začínali small, tak bylo spoustu času na postavení přístřešku, neboť stále nepříjemně mrholilo. A pak už se šlo na věc. Ač to při prohlídce nevypadalo, ve finále to byl typicky grygarovský parkur, tedy něco pro nás:) A Carreře se zadařilo čistě, takže po trápení v Boleslavi se nám konečně něco povedlo.
Následovaly dvojkové zkoušky. Obsahovaly látkový tunel, který se šel 2x. Ačkoli rozhodčí upozorňoval pomocníky, že je třeba tunel pokaždé narovnat, Kari se při druhém proběhnutí zamotala. Do té doby jsme měly čistý běh a tak mě písknutí rozhodčího překvapilo. Ale bylo mi vysvětleno, že pro velký úspěch si dám trať ještě jednou, že takhle se jako nedá změřit čas a že případné chyby se nám nebudou až po tunel počítat. Do cíle zbývaly asi tři překážky, tak mě braly mrákoty to celé absolvovat ještě jednou, ale nedalo se nic dělat. Po kratičkém vydýchání jsme šly na to. Jedna tyčka sice šla dolu, ale ta se nepočítala a cíl už se nám povedl a hurá tedy, Kari se povedla neskutečná věc a to splnit podmínky pro přestup do A3 po pouhých pěti měsících společného závodění:)
Pak následovala menší pauza a já na Kari viděla už únavu, navíc agility parkur byl mnohem těžší než dva předchozí. Kari ale vnímala, bohužel nohy už moc zvedat nezvládala a tak padly naše limitní tři tyčky. Do jedné vyloženě spadla a tak i minula slalom, no prostě dle výsledků strašný běh, ale jelikož reagovala a snažila se, tak jsem to doběhla.
Smysl pro absurditu opět prokázal Mistr Flash. Zaběhl krásné dvojky na výborně, bohužel již po uzávěrce na republiku a vybral si jediný termín v roce, který se ani nezapočítává do kvalifikace na republiku příští:) Kdo umí, ten umí.
Počkali jsme tedy na vyhlášení a jelikož auto jsme měli pekelně daleko, vyhráli jsme 17kilové balení granulí:)
Jen pevně doufám, že aspoň částečná forma nám vydrží do příštího týdne:) Agility zdar!

A naše výsledky:
Jumping: 1. místo (tímto jsme byly vyhlášeny jako nejrychlejší běh dne)
LA2: 1. místo (splněny podmínky pro přestup do kategorie A3)
Agility: 14. místo

Za fantastické fotečky děkujeme Ivanu Růžičkovi!

 

Náhledy fotografií ze složky Royal Cup Nymburk