Jdi na obsah Jdi na menu
 


Purina ProPlan Cup Mladá Boleslav - II. kolo

3. 9. 2007

Sobota
A opět naše milovaná Mladá Boleslav. Tentokrát jsem byla vybavena. Mapka, pokyny od místních, takže jsem nemohla zabloudit:) Trochu mě překvapily stánky, které zasahovaly až k parkuru, ale nakonec jsem místečko pro přístřešek našla a "ubytovala" se.
Začínalo se jumpingem. Baldric hezký čistý parkur, ale naše časy tentokrát nestačily. Rozhodčí bohužel do parkuru použil všechny skokovky, co byly k dispozici, takže nezbyla žádná na rozeskákání. Baldricovi je to jedno, ale u Carrerky je to trošku problém. Diskvalifikace tedy na překážce č. 4:) Poučena z Jičína, jala jsem se parkur doběhnout. Chyba, v jeden moment se do mě dokonce pokoušela zakousnout, bohužel na parkuru před rozhodčím psa člověk nemůže moc vychovávat:)
A druhý běh agility. Bohužel jedna tyčka a nástupní zona, ale díky bohu, už Kari zase vnímala. Největší radost mi udělal Baldric, běžel uplně fantasticky a ačkoli jsem ho zastavovanou zonu naučila teprve dva dny předtím, fungovalo to:)
Následovaly zkoušky. Tentokrát jsem to zkazila já, strhla jsem Kari ze slalomu a jelikož to byla moje chyba, tak jsem jí pohladila, tedy hvízd:) Trojková zkouška, tedy kladina a Baldric zase přibrzdil a neskočil, takže mi ani nevadila následující diskvalifikace, kdy jsem mu prostě nic neřekla a tak holt nezatočil.
Sbalili jsme teda všechna fidlátka a jelikož ani mistr Ťapka nebodoval, jeli jsme brzo dom.

Neděle
Ranní boj o místo u parkuru jsem nakonec vychytala lépe než včera, tak mi davy kolemjdoucích nešlapaly na kolíky. Program byl stejný jako včera, tak jsem byla ráda, že Baldric na první běh nemusí čekat bůhví do kdy.
Jumping se nám povedl opět čistě a tak jsem začla pevně doufat, že když se nám nezadařilo minulý víkend že snad aspon tenle... chyba. V agility se nám povedly zony, ovšem na přehledné rovince mi Baldric minul kruh, takže jsme o těch pět trestných bodů přišli o součty.
Kari spadla do první tyčky a jelikož ví, že jako error, tak pro jistotu i minula druhou a běžela za mnou jako co budeme dělat:) Zbytek parkuru už se nám povedl čistě, takže jsem byla ráda, že se neopakuje včerejší šílenost. Agility běžela super, do té doby než jsem jí navedla do diskvalifikace, která byla čistě moje, takže vlastně také spokojenost. Chuť jsem si spravila ve zkouškách, které dala čistě, jenom jedno špatné otočení po tunelu nás stálo čas, ale další splněna zkouška do trojek.
Trojkové zkoušky byla šílená motanice, k tomu krátká prohlídka, takže to že disk přišel až těsně před cílem byl vlastně úspěch:) Někdy holt nestihnu ty čísla ani s Baldricem:)
Takže krásný strávený víkend i přes šílené davy, které samozřejmě k mezinárodní výstavě patří. Stánky jsem naštěstí neobcházela a tak jsem nebyla ochuzena o tolik stokorun jako moje drahá spolucestující šílená nákupčí:)
Tak a tedy výsledky:

Baldric:

Sobota:

Jumping: 7. místo
Agility: 4. místo
SA3: DIS

Neděle:
Jumping: 11. místo
Agility: 20. místo
SA3: DIS

Součet za dva dny: 4. místo (no někdy by si člověk nafackoval, ale co se dá dělat:)
Součet za čtyři dny: 6. místo

Carrera:
Sobota:
Jumping: DIS
Agility: 14. místo
LA2: DIS

Neděle:
Jumping: 18. místo
Agility: DIS
LA2: 2. místo

Součet za dva dny: 25. místo
Součet za čtyři dny: 8. místo