Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jolany Troppové

8. 10. 2007

Po roce jsem se vydala do západočeské metropole, tentokrát se slečnou Bartoškovou:)
Největší devizou místního cvičáku (samozřejmě kromě kantýny) je obrovská plocha pro parkur, takže se mohl náš oblíbený pan rozhodčí prostorově vyřádit:)
Moc jsme se těšily i na slečnu Kržovou, která běhá s veselým foxteriérem a hlavně nás zvěčnila ve svém foto přístroji. Děkujeme.
Tradičně se začínalo hrou, tentokrát to nebylo jednoduché kolečko, ale zběsilá rovinka vedoucí ke třem tunelům, které se musely absolvovat všechny a hurá zpět. Když jsem viděla místní kruh, tak mi bylo jasné, že tady nám s Baldricem pšenka nepokvete. Takže také ano a disknout se hned ve hře, to se nám ještě nepodařilo. Carrerka ovšem nezaváhala a jelikož nic neshodila, tak to dopadlo dobře.
Pak následovaly zkoušky. Kari velmi dobře pozná, že se jedná o zkoušky a začne se chovat tak, že jsem jí po páté překážce musela odvézt z pakuru, aby nedošlo ke zdravotní újmě... její samozřejmě:) Baldric krásný super čistý běh (nové zóny fungují, jsem v sedmém nebi), až samozřejmě na diskvalifikaci v kruhu...
Tak jsme si odbyli rádoby nedůležité běhy, páč nás čekal běh agility a jumping, který se započítával do součtu družstev. Tentokrát se družstva musely skládat z jednoho malého, jednoho středního a jednoho velkého psa a jelikož mám dobrý odhad, vyhmátla jsem si ze startovky velmi nadějný tým - Evu Mackovou s porticí Keckou:)
A pak už to šlo hezky, v obou bězích se naštěstí kruh šel na levou ruku, to kupodivu Baldric zvládnul, Kari po čistém agility sice shodila jednu tyčku v jumpingu, ale Kecka šla oba dva běhy krásně čistě. A tak jsme mohly radostně očekávat vyhlášení výsledků:

Baldric:
Hra: DIS
SA3: DIS
Agility: 2. místo
Jumping: 5. místo

Carrera:
Hra: 1. místo
LA2: DIS
Agility: 1. místo
Jumping: 6. místo

Družstvo Braník ve složení: Baldric, Brblice od Emy Destinové a Carrera Rapida:
1. místo!

Agility zdar!

ObrazekObrazekObrazek