Jdi na obsah Jdi na menu
 


Louny - víkend druhý 11.-12.8.07

15. 8. 2007

Sobota
Aby těch Loun nebylo málo, tak prostě zase Louny:) Tentokrát jsem již byla v plné sestavě. Cestou začlo poněkud pršet, ale po příjezdu na cvičák se počasí umoudřilo a bylo příjemně pod mrakem. Ideální.
A opět hloubětínská lahůdka, dva parkury, tak se jelo hezky svižně:) Začínalo se trojkovýma zkouškama. Baldric sice dost pomalým tempem, ale bez chyby trať proběhl, tak ten den hezky začal. Ovšem Carrerka opravdu neměla svůj den. Už před během mi bylo jasné, že tuhle dvojku neulovíme. Byla celá taková rozlítaná, nesoustředila se a prostě vůbec hrozné. Dvě latě a prosvištěná houpačka, tudíž 20 trestných bodů byl ještě dobrý výsledek. Když jsem šla na start jumpingu, vedle právě probíhala prohlídka agility:) No nic, tak jsem vyrazila, Carrera jako by tušila, že pospíchám, diskla se na čtvrté překážce, absolutní nereagování. Uf, tak tedy honem rychle vedle na prohlídku. Stihla jsem parkur projít jen asi 2x, ale Baldric je zlatíčko, snad umí čísla:) Nejdřív jsem myslela, že běžel čistě, bohužel jedna zona na kladině se našla. Pak v rychlém sledu zase zpátky na první parkur, kde tentokrát jumping běželi small psi. Prohlídku jsem nestihla, ale Baldric jumping vystřihl krásně, už i v tempu. A opět zpět na parkur agility, tentokrát s Kari. Na startu už ležela klidně, tak jsem konečně doufala v pořádný běh, už to bylo lepší, ale bohužel dvě latě šly dolu, aspon jsme měly nejlepší čas, což mi trošku zvedlo náladu. Končilo se brzo, počkala jsem na vyhlášení a hurá dom.
Neděle
V neděli jsem tedy po 4. během devíti dní vyrazila směr Louny:) Doufám, že příští týden zvládnu odbočit na Kladno, jsem trošku oslí řidič:)
Přes noc mi někdo konečně vrátil moji původní borderku. Tedy tu, která zatáčí a neshazuje:) Hned první běh agility zaběhla dokonale, bohužel bylo dost napršíno a klouzalo to a neustála svůj ultra rychlý průlet slalomem, než jsem jí uřvala a opravila slalom uběhlo hafo času, ale nakonec to na bednu stačilo:) Čistě doběhl pouze zázračný pudl z Liboce:)
A rychle vedle s Baldricem na jumping, krásný běhavý a pro nás čistý běh:) S Kari diskvalifikace, opět mi nedošlo, že přes tlusté neprůhledné bočnice nemůže vidět tunel, do kterého ji vysílám... ale tak máme se ještě rozhodně co učit:) Tedy spíš já.
Baldric pak zaběhl opět čistě běh agility a to mě již velmi mrzela včerejší skočená zona, neboť nám opět unikl součet za dva dny:(
A hurá na zkoušky. S účastí na republice jsem se s Kari rozloučila již včera a tak jsem nic nečekala:) Ani to, že zaběhne absolutně fantastický běh, s postupovkou na zkoušce (tedy se zonovými překážkami) 5,85 m/s :)))
Baldric se inspiroval rychlostí, bohužel né přesností, trojku zaběhl pro něj ultra rychle (postupovka 4,07 m/s) ale se zonou na kladině se nezdržoval.
Díky dvěma parkurům se doběhalo už někdy v jednu hodinu, pořadatelé tedy nachystali ještě hru. Jednoduché kolečko čistě na rychlost. Baldrica jsem již nechala odpočívat a nastoupila pouze s Kari. Hurá, neshodila, tož výsledek byl jasný:)
A tady naše celkové výkony:

Baldric:
Sobota:
Agility: 14. místo
SA3: 3.místo
Jumping: 6. místo

Neděle:
Agility: 7. místo
Jumping: 6. místo
SA3: 3. místo

Součet za dva dny: 4. místo (no aspon jsme prolomili pravidlo s jedním zkaženým slalomem za víkend)

Carrera:
Sobota:
Agility: 9. místo
LA2: 7.místo
Jumping: DIS

Neděle:
Agility: 2. místo
Jumping: DIS
LA2: 1. místo

Součet za dva dny: X

Agility zdar!