Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ledové deziluze v České Lípě

23. 10. 2007

Konec října si tentokrát přichystal velmi neagilitní počasí, deštík s teplotami kolem nuly. V Praze se však již teploměr přehoupl přes nulu a tak jsem se přestala bát ledovky, nabrala Flashovou, která měla zpoždění a hloupou výmluvu, že hledala jarní bundu??? Máňu jsem tentokrát nechala doma, páč do Lípy přece trefím a popisek k místnímu koupališti vypadal velmi jednoduše. Jednoduchý byl.... doufám ale, že autor nevlastní řidičský průkaz, páč považovat za hlavní silnici tu, která za křižovatkou pokračuje přibližně rovně je poněkud odvážné. Ve finále ale zabloudili téměř všichni, navíc se začínalo závodem začátečníků. V tu chvíli mi bylo jasné, že konec závodů bude někdy za tmy, ale neodvážila jsem se to říkat nahlas, páč Flashová vypadala, že to neustojí:)
Ačkoli jsem měla na sobě x vrstev svého nejteplejšího oblečení, byl celodenní pobyt v pěti stupních poněkud očistcem.
Ale teď k běhání. Tratě byly super, všechny rychlé běhavé a to i trojková zkouška. Bohužel jsme s Baldricem stále ještě nenacvičili místní typ kruhu, ale tentokrát jsem to opravila lépe než diskvalifikací:) Kari jak v openu, tak v jumpingu spadlo po jedné tyčce:( Tradiční katastrofou byla zkouška, ale s tim už jaksi počítám předem. Jenže Carrera se vešla do limitu tří shozených, takže jsme tentokrát doběhly do cíle. Vše jsme si naštěstí vynahradily ke konci, pořádala se naše královská disciplína a to slalom. Trať se skládala ze skočky, slalomu a tunelu, přičemž shozená lať znamenala konec, toho jsem se trošku bála, ale Carrera moc dobře ví, o co v téhle hře jde:)
A naše výsledky, velkou zvláštností je, že jsme se ani jednou nediskvalifikovali:)

Baldric:
Jumping: 11. místo
SA3: 4. místo
Agility: 6. místo
Součet: 7. místo (z 32)

Carrera:
Jumping: 10. místo
LA2: 8. místo
Agility: 15. místo
Součet: 9. místo (z 33)
Slalom: 1. místo

Za uplné tmy jsme nastoupily do auta a hodnou chvíli přemýšlely, jestli to máme zapotřebí...ale jakmile začlo topit topení, bylo nám jasné že máme:) Agility zdar.