Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krakatit 003

8. 3. 2007

Po menších počátečních potížích, kdy se stále nevědělo, zda mistr Ťapka se bude moc závodů zúčastnit, vše nakonec dobře dopadlo a vyrazily jsme s tetou Flashovou již po druhé do Malých Svatoňovic.
Opět jsem pěla ody na fantastickou D11, která zkrátila cestování do těchto končin o více než hodinu. Ubytovaly jsme se zase v penzionku v Úpici a vyrazily na večerní projížďku do Trutnova hledat něco k snědku. No, člověk z velkoměsta utrpí vždy trochu kulturní šok, že i velký hypermarket prostě zavře v osm večer, ale benzínové pumpy se naštěstí i tady drží non-stop tradice.
Ráno jsme popojely kousek do Malých Svatoňovic, rozložily našim drahým závodníkům boudičky a začly se těšit na první jumping. Nevím jak se to stalo, ale Baldric proběhl trať naprosto fantatickým způsobem a i když osm závodníků mělo čistý běh, skončili jsme na pro nás super třetím místě. Následovala má oblíbené zkouška A3. Jak poznamenala teta Flashová, první vyhnání z kapsy vyhání:) Na trati došlo k tolika nedorozumnění, že bysme se diskli asi 3x... no nic. Zbýval závěrečný běh agility. Nebýt toho, že opravuji odmítnutí tím stylem, že nechám Baldrica skočit překážku obráceně, byl by to opět nádherný běh:)
Ťapce se zadařilo ve zkoušce a tak jsme hezky počkali na vyhlášení. Baldric dostal krásný pohár a Ťapka krásnou medaily:)
Poté jsme vyrazily opět do Trutnova, tentokrát nám pizza v místní Hypernově neunikla. A už jsme se mohly těšit na druhý den. Flash se předvedl a vydržel spinkat až do půl páté! Asi stárne:)
Začínalo se parkurem agility...třetí disk v řadě mě opravdu překvapil, nicméně běh to byl super a budeme se muset naučit ty odmítnutí opravovat nějak lépe než diskvalifikací:)
Následovala zkouška... nebyla o nic lepší než ta sobotní, ale soupeřům se také moc nedařilo a tak z toho bylo třetí místo. Závěrečný jumping se nám vyvedl, sice 9. místo, ale škoda první tyčky, čas jsme měli opět na bednu:)
Závody se tedy více než vydařily, Sultánci jsou fantastičtí pořadatelé, v půl čtvrté jsme jž mohly vyrazit směr Praha.
Děkuji tímto tetě Flashové za spolujízdu a za veselé historky s Ťapkou:) Doufám, že to někdy sepíše, bude to bestseller:)

 

Náhledy fotografií ze složky Krakatit 003