Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jahodový pohár 19. - 20.5.2007

25. 5. 2007

Po roce jsem opět s Baldricem vyrazila na Jahodový pohár. Carrerku jsem tentokrát nechala doma, závody posuzovali manželé Lukáčovi a jejich parkury patří k těm hodně technickým. A ve finále ještě že tak:)
Naše výprava zabrala strategické místo, které zaručovalo na odpolední výheň stíň. Lenka dodala božskou pomazánku na rajčatové chlebíčky, já stejně božské cibulové bagetky. Teta Týnka nedodala nic... Prý neměla pekáč či co.
Závody začaly během agility. Obsahoval naší oblíbenou past s tunelem, který se nešel. Takže jsem si po ránu opět řádně protáhla hlasivky, ale Baldric se naštěstí otočil poměrně včas a doběhli jsme čistě.
Následovala delší přestávka, při které jsem měla čas na konzumaci. V kantýně měli super vdolečky a jak je na kladenských akcích zvykem, mrazák plný vodových zmrzlinek byl také přítomen.
Parkur A3 byl připraven. Měl smrtelnou délku 193 metrů a obsahoval dvě kladiny. Provedla jsem Baldrica přes všechny složitější úseky a pak jsem se zapomněla u slalomu a navedla Baldrica do diskvalifikace. No aspoň sem ušetřila dech.
Poté byl postaven už volnější jumping, bohužel Baldric se stále drží pravidla, že na dvoudenních závodech jeden ze šesti slalomu zkazí a vybral si to zde, dokonce 2x. Vyrazili jsme tedy krásně brzo domů a těšili se na další den, na který nám paní Jašková připravila bramsalát:)
Druhý den ráno se začínalo později, byl teda čas se stavit v pekárně a nakoupit nějaké dobroty. Hlavně křupavé houstičky, které v kombinaci s bramsalátem byly dokonalé.
Začali jsme pekelným parkurem A3. Paní rozhodčí prý "nevie robit se skokovkami", tak nám to předvedla. Výsledkem byl sice čistý, ale ultra pomalý běh, který nám ale díky soupeřům stačil na krásné druhé místo.
Běh agility nebyl složitý, ale Baldric si opět zahrál na tetřeva hlušce. Vidím tunel = jdu tunel. Hlavně že má z běhu radost:)
Závěrečný jumping nám postavila paní rozhodčí pro radost. Po těch šílenostech to byla nádhera, čistě na rychlost, bez jakékoli technické pasáže.

Naše výsledky:
Sobota:
Agility: 4. místo (z 37)
SA3: DIS
Jumping: 22. místo z (37)

Neděle:
SA3: 2. místo (z10)
Agility: DIS
Jumping: 9. místo (ze 40)

Součástí byla i soutěž dvojic, součet nedělního agility (které se počítalo pipalonovi Timečkovi) a jumpingu (Baldric). Timečkovi se bohužel nepovedl slalom, ale i tak slušný výsledek - 9. místo z 35.
Prostě super závody, poděkování všem spolujedlíkům a hlavně Kolegovi za fotečky!

Obrazek