Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jahodová bowle Kladno

7. 11. 2007

Tenhle víkend nás čekaly dva dny v hale na koberci. Vzhledem k počasí už nevyhnutelnost. Ráno se mi podařilo Carrerce vysvětlit, že opravdu zůstává doma:( Naložila jsem Lucku s Megginkou a Moirou a vyrazila.
S Megginkou jsem běhala již podruhé v životě, ale první den na to příliš nevypadal. Zasekla se mi před tunelem, do kterého nevlezla ani na pátý pokus, nedařil se nám slalom a vůbec bilance žalostná. Druhý den už byl o sto procent lepší, splnily jsme si další zkoušku a i se nám vydařil první čistý běh. Nutno podotknout, že nás poněkud provázela smůla, v jednom běhu se se mnou utrhl koberec a já se delší dobu sbírala ze země a jednou se nám nespustila časomíra a tak jsme měly opakovaný start.
Baldric běhal super, ovšem moje vedení poněkud pokulhávalo:) A tak se nám vydařil vlastně jen uplně první agility běh. Zbytek byl plný errorů:) Asi nejvíc mě pobavila situace, kdy jsem se nevešla do zhruba dvoumetrové mezery mezi kladinou a tunelem a za hlasitého komentáře jsem tunel na sebe rolovala:)
No, snad to příště bude lepší, výsledky tedy takovéto:

Sobota:
Meggie: Agility, SA1, Jumping: DIS
Baldric: Agility: 5. místo, SA3, Jumping: DIS

Neděle:
Meggie: Agility: 15. místo, SA1: 3. místo, Jumping: 8. místo
Baldric: Agility: 18. místo, SA3: DIS, Jumping: 20. místo

Za nádherné fotečky opět děkujeme Tomáši Seemannovi.

 

Náhledy fotografií ze složky Jahodová bowle 2007