Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hurá na prázdniny - závody Louny

2. 7. 2007

Do Loun se vždycky moc těším. Perfektní místo, zázemí, řeka za rohem, lesík na venčení, kousek od Prahy, ideál. Tentokrát nejmenuji kantýnu, páč bohužel můj žlučník stále ještě trochu stávkuje, ale tak jednou člověk přežije z vlastních zásob:)
Závody pískal náš oblíbenec Petr Rybář. Baldric na jeho parkurech běžně běhá postupovku přes 4 m/s, přitom bych o nich neřekla, že nejsou technické, ale prostě běhavé.
Začínalo se jumpingem. Baldric proběhl bez sebemenšího zaváhání, krásný čistý běh, bohužel časově na nejrychlejší šeltie nemáme, ale neva. Carrerku jsem navedla do ošklivé diskvalifikace:) Prostě jsem se hnula brzo a tentokrát reagovala přesně. Ale měla jsem radost, neshazovala a zatáčela. Poté přišly na řadu zkoušky. Jako třetí překážka byl tunel, taková jednoduchá stahovačka od kladiny. Kari hezky zatočila do tunelu, ovšem jak tam strčila hlavu, tak si to rozmyslela, zas jí vystrčila a šla si ťápnout na kladinu, moje reakční doba bohužel na odvolání nestačila:) Tak jsme navázaly a ona dala naprosto dokonale čistý běh, neshodila ani dvojtou skokovku, braly mě mrákoty. No ale nebyly jsme jediný diskvalifkovaní, tak co:) Baldric pak zaběhl hezkou trojku, bohužel jeho otočka před tunelem byla posouzena jako odmítnutí, tak na nás zbyla bramborová medaile.
Poslední běh agility už jsme s Kari doběhly. Bohužel ale doplatila na moji naprostou dezorientaci v prostoru po otočce na čelo, krásně tam kroužím a pak řeknu: Kari, nahoru a kouknu jak Kari zmateně přede mnou panáčkuje a já stojim zhruba v půlce kladiny a to se na ní nabíhá těžko:) No nic. Baldric dodržel pravidlo jednoho zkaženého slalomu, vybral si to v posledním běhu, ale už jsem si zvykla. Škoda, zde se vyhlašovaly i součty běhů:(
Jinak nevím, kdo vyhrál soutěž o největší blondýnu závodu, favoritky byly dvě. Teta Flashová si stěžovala na nevolnosti břicha, pár minut nato jí vidim, jak si to štráduje s mastnym smažákem, mastnejma hranolkama a ultra mastnou tatarkou. Na můj dotaz, jestli je to dobrý nápad jen pokrčila ramenama, ale za pár minut už byla bledá jak stěna, tak asi nebyl. Druhá blondýna Týnka maskovaná v přelivu zase zcela nepochopitelným způsobem ztratila kalhoty. Ztrácím různé věci, třeba kapesníky, klíče a tak, ale gatě vždycky dovezu dom:)

Tak a ted naše výsledky:
Baldric:
Jumping: 5. místo
SA3: 4. místo
Agility: 6. místo
Součet: 5. místo

Carrera:
Jumping, LA2: DIS
Agility: 9. místo

Krásné závody, už se do Loun těšíme příště, naštěstí hned začátkem srpna. AGILITY zdar!