Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halové závody Kladno

20. 2. 2007

14 dní uběhlo jako voda a zase jsem nadšeně nastavila budík na nekřesťanskou hodinu, abychom mohli vyrazit vstříc veselým zážitkům. Halu na Kladně již dobře známe z loňské republiky (tedy kantýnka, smažáček, zmrzlinka), co bylo ovšem zbrusu nové, byly překážky s velmi podivnými bočnicemi... panikařila jsem zbytečně, psi bočnice vnímali naprosto v pohodě. Tentokrát startovalo 120 závodníků, 40 v kategorii small... aspoň jsme byli brzo doma, protože jsme rozhodně nemuseli čekat na vyhlášení vítězů:)
Baldric přesto běhal super, byla jsem šťastná jak blecha, povedli se nám všechny zony a 5 ze 6 slalomů:) Jumpingy si vždycky tak užívám, že nemusím řešit zony, že se samou radostí diskneme:)

Tak tedy výsledky telegraficky:
So - agility: 7. místo (ze 40)
SA3 - 4. místo (z 11)
Jumping - DIS
Ne - agility 17. místo (ze 38)
SA3 - 7. místo (z 12)
Jumping - DIS

Náš zběsilý kamarád Ťapka bohužel absolvoval jen část sobotních závodů, pak mu jeho vedoucí vysledovala kulhání na ťapince, takže doufáme, že bude zase brzo fit a budeme mít zase s kým obrážet agilitní atrakce.
Děkuji tímto - tetě Madle za lahodný ovocný koláč, tetě Míše za naprosto dokonalý perník a v neposlední řadě tetě Martině, která mi perfektně poradila jak provést Baldrica nástrahami jedné zapeklité tratě. Tak teď už jen přežít dalších 14 dní:) Agility zdar!

Foto Tomáš Seemann, děkujeme.

ObrazekObrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Kladno 17. - 18.2.2007