Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend 25. - 26.11.2006

27. 11. 2006

Ačkoli datum v kalendáři ukazuje už konec listopadu, letos se počasí drží a v sobotu nám na procházku připravilo úžasných 10 stupňů a absenci deště. Procházka byla budlo-pipalo-borderčí, celkem 11 pejsků. Opravdu nechápu, kde berou energii celý dvě hodiny se pohybovat v trysku, mě stačila pomalá chůze:) Pár foteček najdete tedy v galerii, za fotky děkujeme Ivče Rozárkový a Petře Gábinkový.
V neděli jsme ve složení já, Flashová a teta Vendula vyrazily na komorní agility závod do Mimoně. Počasí opět luxusní, parkury běhavé, nálada skvělá:) Opravdu výborný nápad vynechat jakýkoli trénink a po dvou měsících závodění v hale vyrazit na trávu. Baldric vyrazil rychlostí, která mě mírně řečeno překvapila a již u třetí překážky jsem byla v pozici, kdy jsem rozhodně nemohla plně situaci kontrolovat... výsledek odmítnutí ve slalomu a skočená zona považuju ještě za dobrý. Druhý běh už byl o poznání lepší a tak jsme si čistě zaběhli naší poslední A2 zkoušku. Hurá tedy do A3, doufám, že zábava bude zaručena:)
Děkuji tímto tetě Flashové za bezchybnou navigaci, tetě Vendule za ranní záchranu v podobě lahodného rohlíku se sýrem:) a pořatelům za super neděli. Agility zdar.

 

Náhledy fotografií ze složky Draháň 25.11.2006