Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlatá překážka Hradec Králové

18. 4. 2010

Počasí tenhle víkend vyšlo fantasticky, oba dva dny krásně slunečné, přitom žádné vedro. V Hradci se nám tradičně nedaří a holky se rozhodly tradici držet...celý víkend jsem litovala, že nemám Baldrica na vylepšení nálady, ale jeden parkur pro large v hale a druhý pro zbylé závodící venku by byl nad moje logistické síly.

V sobotu nás čekalo běhání na luxusním písečku. Nemusela jsem tedy řešit tyčky. První běh se holky krásně soustředily, hvízd přišel u Surránka již tradičně před překážkou slalom, kterou někdy raději nevidí a zahučí do nejbližšího tunelu, i když není uplně blízko. Carreru jsem diskvalifikovala na předposlední překážce po čistém běhu... i když podíl viny je poněkud sporný, Surránek na stejný povel zamířil na správnou  překážku, pro Kari je holt right trošku víc doprava než pro Surri. Dál už bylo běhání šílené, diskvalifikace a frustrace se hromadily. Pozitivní bylo, že Carrerka stále neshazovala a Surránek měl všechny náběhy do slalomů. Na závěr při druhých zkouškách dala dokonce čistý běh, bohužel v konkurenci téměř 40 týmů jsme se svojí rychlostí na zónovkách neměly šance na nějaké umístění. Hurá tedy dom se z toho raději vyspat.

Druhý den nás čekalo běhání na poněkud rozbahněném terénu. První běh se předvedly holky opět v lepším světle, Carrera dokonce dokončila svůj první (bohužel také poslední) parkur za víkend.. Nicméně neshazovala ani na trávě, kromě závěrečného zběsilého jumpingu, který byl opravdu příšerný a já se po dlouhé době regulerně ztratila. Carrera sice poctivě rotovala a čekala, až doluštím čísla a pořadí překážek, poradím se s publikem a vyšlu na další překážku, ale celé to bylo již tak zmatené, že jsme shodily všechny tyčky. Ehm, agility is fun, ale někdy to dá fušku se u tohodle bavit. Hlavně nepropadat depresím!

Naše jako výsledky:

Carrera: vše DIS, náhodná výjimka: nedělní agility: 3. místo, slavný aneb hledej číslo jumping: 21. místo (nakonec jedna srážka se psem, jedno odmítnutí a dvě tyčky:)

Surri: vše DIS, výjimka: sobotní LA2: 9. místo

Video: nakonec sebrána odvaha podívat se na tu kalamitu

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch