Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Zrcadlová koza

2. 9. 2012

Závody u Turnova jsme absolvovaly poprvé... vůbec nechápu proč. Nádherné místo u Jizery, obrovské  plochy na venčení a trávník ultra kvalitní, páč vydržel páteční průtrže a povrch zůstal naprosto perfektní. Navíc cesta z domova trvala něco přes hodinku. 

Náš oblíbený rozhodčí postavil luxusní parkury, oba dva openy, dvojky i trojky a i závěrečný speciál - Memoriál Ivy Patákové. Všechno krásně běhavé, v rychlosti, prostě super.  Holčičkám to neklouzalo, nespadla jediná laťka, Surránkovi jsem to konečně nekazila.

Úvodní agility, Surri i Bibi čistě, u Carrery se bohužel projevuje, že už netrénujeme, takže jsme si u jedné překážky nerozuměly, tož odmítačka. Zkoušku zaběhly všechny tři holčičky čistě. U Carrery div, páč jsem jí nemohla dostat na start. Místní domácí prasátka se vesele producírovala u parkuru, Carrera v pasoucím tranzu...Jinak největší radost jsem měla u Surránka, konečně nám zkoušky k něčemu jsou, tož už jen dvě do šampiona.

Jumping, Surránek jak jinak čistě. U Bibánka jsem zbytečně pospíchala, a ačkoli to normálně unáší, po dlouhé době vynechala poslední tyčku ve slalomu. Carreře jsem to přiznávám zkazila já, jak jsem zvyklá, že nezatáčí, tak jsem řvala tak, že zatočila.

Poslední bonusový běh. Surri ehm čistě, Bibánek už byl psychicky trošku unaven, tož odmítnutí, Carrera byla unavená nejen psychicky a já  už taky ztrácela nervy, tož písk.

Jinak vše perfektní, díky pořadatelům  za fantastický den, těším se na příště!

A výsledky:

Carrera: Agility: 8. místo, LA3: 1. místo, Jumping: DIS, Memoriál: DIS

Surri: Agility: 1. místo, LA3: 2. místo, Jumping: 1. místo, Memoriál: 1. místo

Bibi: Agility: 2. místo, LA2: 1. místo, Jumping: DIS, Memoriál: 6. místo