Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody Klášterec nad Ohří

18. 6. 2011

Do Klášterce jsme se vydali poprvé. A nakonec jsem nelitovala. Krásné místo, super povrch, bezva parkury a holčičky a samozřejmě i Baldric se snažili.

Na programu byly dvoje zkoušky a jumping. Bibánek první zkoušku jak jinak než vyhrál, ovšem už tady jsem začla poněkud zaostávat. V druhé zkoušce se taky nečekaně rozběhla, takže jsem se ocitla za ní a naše první diskotéka. V závěrečném jumpingu si to ovšem vynahradila, opravdu ho vyhrála!!!  A to né tak, že by doběhla jediná čistě. Předběhla nás pouze ségra Bree, která měla tyčku. Neuvěřitelné.

Surránek neměl tentokrát smůlu na psovoda, zkouška se nám povedla, ovšem jedna tyčka...druhá zkouška obsahovala takový náběh do slalomu, o kterém vím, že nemáme, takže jsme ho taky neměly. Jumping jsem si rozhodla užít a běžet co to dalo, takže se mi utrhla někam kam neměla, ale jinak super běh.

Carrerka běžela obě trojky krásně. Měla by obě i čistě, ovšem v první jsem jí srabácky diskla, neboť jsem s ní běžela jako první a představa, že se kvůli máně nevejde Surri do pořadí mě děsila. V jumpingu jsem se chtěla proběhnout, což neunesla a vyhnula překážku, aby mě dohnala, což jsem zas neunesla já.

JInak Baldric klasicky, čistý běh s jeho zuřivým poštěkáváním. Hurá vyhlášení, ceny jsem ani nemohla posbírat a některé  mi udělaly mega radost . Tož agility zdar!

Výsledky:

Baldric: Jumping veterán: 1. místo

Carrera: 1LA3: DIS (vrácená zóna), 2LA3: 1. místo, Jumping: DIS

Surri: 1LA3: 4. místo, 2LA3: DIS (vrácená zóna), Jumping: DIS

Bibi: 1LA1: 1. místo, 2LA1: DIS, Jumping: 1. místo

Video: bohužel pouze jeden Bidloň, strejda natáčeč běhá taky ve trojkách:)

www.youtube.com/watch