Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dárek 2010

11. 12. 2010

Naše klasické prosincové závody, tentokrát na novém místě, v nádherné obrovské koňské hale na ranči El Paso. Povrch byl super, dojem poněkud kazil fakt, že  prostředkem střechy vydatně sněžilo, což nejdřív vytvářelo ledový později bahnitý pruh uprostřed parkuru, naštěstí tam většinou nebyly skokové překážky, tak to tolik nevadilo. Přežili jsme i hororovou ranní cestu chumelenicí, běhání nám ale vše vynahradilo.

Po předlouhé době mohl konečně Baldric závodit. A i když jsem čekala po téměř dvouměsíční absenci katastrofu, tak běhal klasicky jako king. Dva super čisté běhy, přitom závěrečný open byl docela technický, měla jsem šílenou radost. Nezapomněl nic, krásné zóny, vnímal, zatáčel.

Radost mi dělaly i holčičky, zvláště Surránek. Jumping daly obě čistě, Surránkovi jsem to ovšem klasicky kazila, vytvořila jí dva mega oblouky, které nás stály čas. S Carrerou už netrénuji, jezdí pouze na závody, takže také nějaké nedorozumění, ovšem ukočírovaly jsme to na bednu.

A zkoušky... naše nešťastné dvojky. Surránek se moc snažil, bohužel povrch zdejší kladiny připomínal ledovou plochu a tak se konal pád, naštěstí se jí nic nestalo, až na odmítnutí, tedy zase jaksi k ničemu. Carrera měla ten svůj vydřený výraz už na startu, takže scénář běhu mi byl jasný, ale tak má už holt taky věk.

A závěrečný open. Surránkovi jsem se to opět snažila zkazit, trošku se motala, ale už to začíná ustávat a korigovat moje chyby. Carrera běžela fantasticky, ovšem sjela z klouzavé kladiny,  naštěstí moc čistých běhů nebylo. Tož opět otročina při stěhování mega tašek s cenama do auta, ale rozhodně to mrznutí stálo za to, agility zdar.

A výsledky:

Baldric: Veterán Jumping a Agility: 1.místo (soupeři zůstali sice v závěji, ale běžel fakt super)

Carrera: Jumping: 1. místo, LA3: DIS, Agility: 3. místo

Surri: Jumping: 4. místo, LA2: 3. místo, Agiility: 1. místo

Video - děkujeme strejdovi předsedovi a tetě Martině za natáčení:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch