Jdi na obsah Jdi na menu
 


Superpes Lysá nad Labem 2010

22. 5. 2010

Na závodech v Lysé nemůžeme chybět, ovocný bar zdarma, krásné prostory na venčení. Vyrazila jsem v klasické sestavě, tedy i s komickým černobílým duem madam Flash. Pravda,  6 poměrně velkých psů v kufru už jelo trošku natěsno, ale nevadí.

Hurá k běhání.  Baldric, který ještě ve středu na veterině předstíral, že má smrtelně vážný úraz, běhal jak o život. Jak se ukázalo, ze zběsilého štěkání, kdy se mu jako Mufovi prakticky otvírá celá hlava, si namohl sanici a nemohl kousat. Milosrdný Metacam ho osvobodil a tak dal jak jinak dva super čisté běhy, porazil kolegy large veterány a zvítězil i ve speciálním závodě Bull cup, kam byla zařazena plemena typu bull z celého startovního pole.

Carrera vši při starém... zběsilý běh kamsi...ve všech bězích po jedné tyčce...vzhledem k povrchu a výšce překážek sice relativně dobré, horší bylo, že to, která tyčka spadne, jsem věděla už před během, ona prostě některé situace nebude zřejmě unášet nikdy. V jumpingu ale běžela pěkně, nejlepší čas, v agility sice nějaké výlety ale druhý nejlepší čas a zkoušku nekomentuju, páč když nedá dvě tyčky rovně, aniž by jednu shodila, pak už nemusíme běžet nikam.

Surránek v prvním běhu dělal hluchoně, prostě tunel běžim, nevidim neslyšim...ve zkoušce, která zas nebyla nic jednoduhého znovu zapomněla, jak že se běhá ten slalom, zbytek čistý... tedy opět nic. Ona na tu republiku snad nechce či co? Agility běžela čistě, ještě tři překážky do cíle, pak jsem poněkud zakufrovala a jelikož už dávno nemá rychlost houpacího koně písk, ale snažila se Madam.  Počkali jsme na vyhlášení a hurá dom. Jedlým cenám zdar!

Tož výsledky:

Baldric: Veterán Jumping: 1. místo, Agility:1. místo - Nejlepší veterán

Bull cup - 1. místo

Carrera: Jumping: 4. místo, LA3: DIS, Agility: 5. místo

Surri: Jumping: DIS, LA2: 12. místo, Agility: DIS

 

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch