Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super G Svojetice

13. 11. 2011

Travnatá sezona definitivně skončila (právě včas, opustili mě kopačky) a tak hurá na luxusní píseček do Svojetic. Závody ráno začaly trošku infarktově, Surri vystoupila z auta a kulhala. Šla jsem jí tedy odhlásit a promítala si v hlavě katastrofické scénaře s urvanými vazy a podobně. Podrobná prohlídka nakonec zjistila prasklý drápe, takže uf.

Program byl ovšem vražedný, takže při posledním běhu jsem si znovu ověřila, jak funguje osud a jen se mi pokusil zachránit život. Nebylo reálné běžet dva parkury po 26 překážkách 3x za sebou...takže jsem si to dala jen 2x.

JInak Bibi zapomněla, že se v hale bojí. První zkoušky ještě byly opatrné, navíc 2x kladina, takže nic moc čas, další běhy se už ale docela rozběhala. V super těžkých speciálech nezaváhala, jednou jsem jí vytvořila odmítnutí na áčku, podruhé jsem jí navedla na překážku opačně, ale pes dobrý. Carrerka se předváděla. Běhala luxusně, ve svých necelých deseti letech neskutečně. Případné chybky byly moje, poslední běh jsme toho ale už měly obě dost .

Tož výsledky:

Carrera: LA3: DIS, LJ3: 2. místo, SuperG Agility: 3. místo, SuperG Jumping: DIS

Bibi: LA2: 4. místo, LJ2: 3. místo - zkouškový součet: 3. místo, SuperG Agility: 4. místo, SuperG Jumping: DIS

Uf, tak zase za týden.