Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sirius Cup Opatovice 2012

29. 7. 2012

Sirius Cup je náš tradiční závod, tentokrát bohužel zcela netradičně bez Surránka, který si sám vyndaval stehy, ovšem předčasně...tímto chci poděkovat perfektním pořadatelům, kteří umí pořádat bezva závody, sehnat super rozhodčího, ceny a navic mi vrátili startovné, ačkoli nemuseli.

Jinak závody každým coulem extrémní, sobota 35 stupnů ve stínu, na parkuru určitě přesahovala teplota čtyřicítku. Bibi má ve vedru velké problémy, takže běhy nestály za nic. Bába Carrera ovšem perlila, zkoušku jsem tedy zneužila k tréninku zónovek, jinak lépe už běhat nemohla.

Večer se přihnal přívalový déšt, bouřky a povrch se bohužel  změnil v bahniště. Pan rozhodčí se snažil největším jezerům vyhnout, parkury neobsahovaly žádné obludnosti, takže i v bahništi jsme si to užily. Pro Carreru už to bohužel nebylo, její nejlepší běh byla trojková zkouška, kde jsem jí diskla, abych si zas udělala zonečky. Zato Bidloň, běhala naprosto luxusně, na zonovkách už taky zrychluje, tři čisté běhy a předběhl nás vždy jen vzdálený bratranec Kid. Na dlouhou dobu naše poslední závody, ale rozhodně stály za to! Zvláště ty jedlé ceny.

A výsledky:

Carrera:

Sobota: Jumping: 1. místo, LA3: DIS, Agility: 1. místo

Neděle: Jumping: 7. místo, LA3: DIS, Agility:6. místo

Bibi:

Sobota: Jumping: DIS, LA2: 6. místo, Agility: 7. místo

Neděle: Jumping: 2. místo, LA2: 2. místo, Agility: 2. místo

Video:

Carrera: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch