Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sirius Cup Opatovice 2011

8. 8. 2011

Po nekonečné době konečně závody. Tedy vymetla jsem několik dvojzkoušek, ovšem vždy s tragickým výsledkem. Carrera, která má zkoušek milion si vždy nějakou ulovila nebo jí aspoň vyhrála, Surránek se bud disknul pár překážek před cílem po čistém běhu nebo měl jednu chybičku...

Tenhle víkend ovšem byl poněkud hororový...začal tím, že to nejinteligentnější plemeno na světě vystupovalo z auta a vylomilo mi  zadní světlo u auta. Takže hned po ránu jsem byla o pár tisícovek lehčí. Běhání si vůbec nevybavuju, páč se na závodech stala tragická událost, o život přišel jeden náš psí kamarád. Nějak sem se dopravila dom, s tím, že snad druhý den bude lépe. Odpoledne mi volá má drahá matka, která hlídala přes víkend důchodkyně, že Barunka něco vdechla a dáví se. Hysterická s myšlenkou na prudce infekční kotcový kašel jsem vyrazila na chatu. Barunka už dost chroptěla a vůbec nevypadala dobře. V nedělním odpoledním provozu jsem vyrazila na veterinu. Zjistil se velký otok plic, srdeční nedostatečnost, podrážděná průdušnice. Dýchala už opravdu těžko. Do rána naštěstí diuretika zabrala, dýchá se nám už lépe a snad tady s náma ještě nějaký pátek bude.

Ve stínu obou událostí mi rozbité světlo přišlo už docela vtipné. Jinak závody perfektní, organizace, zázemí, opět nádherné a JEDLÉ ceny...tentokrát ovšem jen jediné, hlavně zdraví!

A výsledky:

Sobota:

Baldric: (veteráni všechny kategorie): Jumping: 2. místo, Agility 2. místo

Carrera: Jumping: 12. místo, LA3: DIS, Agility: 6. místo

Surri: Jumping: 2. místo, LA3, Agility: DIS

Bibi: Jumping: 7. místo, LA1: 1. místo, Agility: 2. místo

Neděle:

Baldric:  Jumping: 2. místo, Agility 3. místo

Carrera: Jumping: 7. místo, LA3: 3. místo, Agility Holdye memoriál: 1. místo

Surri: Jumping, LA3: DIS, Agility: 8. místo

Bibi: Jumping: DIS, LA1: 2. místo, Agility: 4. místo

Video: Moc díky tetě Julče.

Baldric: www.youtube.com/user/vilmovic#p/a/u/0/0Ee2MVkHK3g

Surri: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch