Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šeltičky v Opatovicích

8. 5. 2011

Na klubové mistrovství šeltiček jsem vyrazila z několika důvodů. Viděla jsem bráchu Daga, ségru Bree, černobílé duo Flash a Opička, startovka čítala něco přes 40 týmů a v Opatovicích to máme prostě rádi. Předpověd se tvářila tropicky, mistra Baldrica jsem nechala doma pro jednou odpočívat... chyba, chvílema byla dokonce zima....no ale šak my už ty Aladiny známe že. Jen se vždy nechá člověk nachytat.

A k běhání, respektive parkurům... openové běhy doběhli v kategorii large pokaždé 3 (slovy tři) psi. Jedničkovou zkoušku dva a trojku jeden.  Takže asi tak.

Carrerka se snažila, v trojce mi sice oběhla kruh, takže doběhla s odmítnutím, ale vzhledem k výkonům z minulého týdne...v posledním běhu měla smůlu, točila jsem jí blízko kolem hňáclé překážky, že do ní drcla zadkem a tyčka spadla, tedy takový technický dis. Surránek měl opět smůlu na psovoda, kvůli tomu, že jsem běžela se všema třema, šla první na start, abych měla aspon nějaký čas na vydýchání. V trojkové zkoušce jsem ovšem žádný čas neměla a podle toho to dopadlo... čistý běh do 18ctky, pak jsem to prostě nedoběhla.

A Bibánek, opravdu se snažil, jedničková zkouška byla na můj vkus dost těžká, rozliška tunelu, náběh do slalomu 180 stupnů zleva....jediný problém byla kladina, houpala se a tak si Bidloň do půlky myslel, že je na houpačce, takže jsme tam strávily mládí. Ale vzhledem k tomu, že nikdo jiný nedoběhl čistě...

Tož výsledky:

Carrera: Jumping: 2.místo, LA3: 1. místo, Agility: DIS

Surri: vše DIS

Baby: Jumping: DIS, LA1: 1. místo, Agility: DIS

Video:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Baby: www.youtube.com/watch