Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pragil

23. 10. 2011

Běhat koncem října venku na trávě se nejdřív zdálo poněkud šílené, ale počasí se docela překonalo. Byla sice zima, ale nepršelo. Navíc domů co by kamenem dohodil, sice holčičky mi trošku zkřížily plány, nějak jsem vždycky musela čekat na vyhlášení, ale neva.

V sobotu se běželo běhů více, dva kvalifikační běhy do nedělního finále, kam tedy postupovaly jen vítězové zkoušek a dva běhy družstev.

A běhání... již tradičně Bidloň aneb madam spolehlivá. Doběhla všechny běhy za víkend! Z toho tři čiště, takže máme 10 postupových zkoušek do A3. Jednou se nám nepovedl náběh do slalomu, ale to jsem jí poněkud vytlačila a jednou jsme se nedomluvily u jedné skočky a ještě jsem jí přišlápla kopačkou. Hlavně se nám spolu se ségrou Bethy a australačkou Jenny povedl super úspěch, tři mlaďošky, které závodí teprve pár měsíců a v součtu družstev z toho byla bedna.

Surránek, aneb máme smůlu na psovoda. Několik běhů jsem jí vyloženě zkazila a v několika bězích se na mě vyloženě vy....to se mi tedy už dlouho nestalo, abysme se ani jednou nepodívaly do cíle.

A Carrerka...v sobotu to vypadalo, že náš celoživotní boj nervů kdo s koho vyhraje. První zkoušku jsme ještě jaktakž doběhly, ale pak se překonala. Podruhé v životě zdrhla ze startu...pak nezatočila už po překážce číslo dvě a po třetí už nezatáčela vůbec. V neděli ráno se jí jaksi rozsvítilo. Vyhrála ranní zkoušku, čimž mě poněkud rozladila, neboť už jsem měla zabaleno a chystala se za svýma důchodcema v plínách, kde každá minuta zdržení navíc nevěstí nic dobrého.  Pak se rozhodla vyhrát první finále, předběhla psy o nějaký ten pátek či spíše rok mladší. Hmm a jelikož je to prostě Carrera, která je mistr jednoho běhu, tak ve velkém finále trefí slalom až na třetí pokus. Ale tak má už na to holka ve svých téměř deseti letech nárok. Uf, agility tedy i tomu na trávě zdar.

A výsledky:

Carrera: 1LA3: 4. místo, LJ3: DIS, Agility + Jumping družstev: DIS, 2LA3: 1. místo, Finálové agility: 1. místo, Finálový jumping: 3. místo

Surri: vše DIS

Baby: 1LA2: 3. místo, LJ2: 12. místo, Družstva: 2.místo, 2LA2: 3. místo

 

Video:

Surri: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch