Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár Purina Pro Plan 2011

20. 8. 2011

V Jičíně nemůžeme chybět, tentokrát plná sestava. Počasí luxusní, léto je zpátky, ale žádné tropy, pejskům bylo ve stínu fajn.

Ranní jumping byl poněkud těžší pro rychlé psy, ale zaběhnutelný. Carrerka ovšem těžko unáší, když jsem pár metrů před ní a raději překážky obíhá, Surrikata se rozhodla spáchat sebevraždu a vší silou se narvat do tunelu, který jsem bránila tělem. No natloukla si solidně, já mám jen mega modřinu. Následovala slovní výměna názorů (pravda, mluvila jsem jen já), ale zabralo to, Surri už pak běhala pouze čistě. Bidloněk  čistě, sice časové ztráty, kdy se mi protáčela na druhou stranu, páč prostě moje zmatky, ale spokojenost.

Ta mě  opustila při dvojkové zkoušce, Bibánek se poněkud bál, takže neběžíme, plazíme, leda se schovat do tunýlku, tož písk. Poslední běh agility už běžela normálně, bohužel jsem jí vytvořila odmítnutí ale hlavně, že už běžela.

Surránkovi bylo promluveno do duše. Těžká trojka, sice né uplně krásně, ale čistě. Trojky holt neběháme na krásu, ale na žampiona že. Poslední agility absolutní spokojenost.

Carrerka dnes opravud neměla svůj den, nicméně se snažila, jako vždycky...Mistr king si to opravdu užil. Tyčky na zemi, takže žádné skákání jen běh a já vlála, ale uřídila jsem to.

Počkali jsme na vyhlášení, odvlekla jsem ceny do auta a hurá dom. A už se jen 7x vyspinkáme a ... agility zdar!

Tož výsledky:

Baldric (všechny veterán kategorie dohromady): - Součet: 1. místo

Carrera:  Jumping: DIS, LA3: 7. místo, Agility: DIS

Surri: Jumping: DIS, LA3: 1. místo (0,00 t.b.), Agility: 1. místo

Bibi: Jumping: 2. místo, LA2: DIS, Agility: 6. místo - Součet: 3. místo

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Bibi:www.youtube.com/watch