Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní kvítek Louny

9. 10. 2010

Nechci psát opět naše tradiční závody, postupem času se totiž většina závodů mění v ty tradiční. Pak jsou samozřejmě místa, kdy stačí jednou a dost. Počasí se tentokrát překonávalo, odpoledne se už běhalo v tričku, doufám, že to nebyl poslední výkřik babího léta.

JInak Baldric pokračoval ve svých "výkonech". Já nevím, kde se stala chyba, ale nedoběhl jediný běh již dva závody za sebou. Scénář stále stejný, běží super a opravdu v tempu, ale jen do té doby, do kdy se jeho výběr překážek setkává s tím mým... pak už s ním nehne ani stádo volů. Jinak samozřejmě neshodí žádné tyčky, nemá žádné odmítnutí a zastaví všechny zóny.  Já chápu, že agility is fun, ale za tohle nemusím platit drahé startovné že.

Parkury byly poněkud netradiční, sice technické, ale krásně běhavé. Surránek dokázal, že je technicky schopná zaběhnout cokoli, ale také už je schopná shodit i dvě tyčky za parkur... polovina byla sice mých, ale dřív neshodila, ani když jsem se jí tam krutě motala. V jumpingu doplatila na můj velmi chabý odhad vedení, tož odmítnutí a právě nějaká tyčka, Carrera měla zase kliku, že jsem s ní běžela až poté a měla trať vyzkoušenou. Zkoušku Surri běžela nádherně, ale právě ty dvě tyčky. Carrera běžela trojku super, jenže tady byla panička máňa, máchala rukama a poslala jí na jinou překážku. Ale tak jsme zas trénovaly zony...člověk si pak vychutná pocit zadostiučinění, když za ním chodí lidé a ptají se, jakpa jsme naučily tak luxusní zónečky...no nebudu psát o krvi, potu a odříkání, bo Carrera je prostě blbka poctivka a když pochopí, co se po ní chce (což je právě ten kámen úrazu),tak to prostě dělá.

A závěrečné agiliy. Se Surránkem pokus o čelíčko nevyšel, skočila mi skočku nazpátek, ale nevadí, dala pak luxusní okolo a i těžší náběh do slalomu. Carrera si pěkný dojem z celého dne zkazila hned na první skočce, kterou shodila, páč jsem si opět dovolila jít jí na přivolání čelem k ní...no takže trénink zón a pak povel okolo, který tak hezky zná...a jump mi pod nohy. Takže jsme počkali na vyhlášení a hurá dom. Létu zdar!

A výsledky.

Baldric: vše DIS

Carrera: Jumping: 1. místo, LA3, Agility: DIS

Surri: Jumping: 6. místo, LA2: 11. místo, Agility: DIS

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch