Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plzeňský agiliťák 2010

13. 6. 2010

Na závodech v Plzni samozřejmě nemůžeme chybět, opět vyrážela plná sestava, páč běhat jen se dvouma hafušema je dost nuda. Počásko bylo ideální, v sobotu chvílema tepleji, v neděli zas chvílema chladněji, ale super jsme si to užili... ehm tedy doslova.

Baldric byl po měsíční pauze řádně natěšen, každý den tedy doběhl jen jeden parkur, v druhém byl příliš happy.

 

Obrazek

 

Surri tradičně první běh je absolutně mimo, tradičně diskvalifikace...zkouška se nám ovšem vyvedla, po šílené době čistý běh a další zásek na republiku. Poslední běh jsem jí krutě zkazila já, ale ona to vše vynahradila v neděli, kdy byla mimo celý den a odvážela si plný počet diskoték... A Carrerka...no první běh zběsilý, to jsme se nedomluvily...ve zkoušce neunesla samostatnou kladinu a po letech se zony skočila...což mě vytočilo do běla, ale parkur byl tak zběsilý, že jsem ho chtěla za každou cenu doběhnout, což se ve finále podařilo . Následoval závěrečný běh agility, Carrera neshodila, měla krásné zóny a blížily jsme se i cíli... před poslední překážkou jsem zakopla o nastražený tunel a zaujala polohu letce na lyžích...bohužel jsem neměla ani lyže, ani sníh a dopad byl velice tvrdý. Ruce jsem pod sebe dát nestihla, takže jsem sebou žuchla plnou vahou na rameno. To že se o řídký trávník poněkud spálilo bylo to nejmenší, ale podařilo se mi zablokovat krční páteř a byla jsem ráda, že jsem si nevyrazila zuby. Sice zbývala překážka do cíle, ale nebyla jsem schopná ani vstát, natož Carrerku někam nanavigovat, no ale nevadí, zítra je taky den že.

Přítel Voltaren zapracoval a tak jsem byla ráno schopná nejen vstát, ale jak to vypadalo i běhat. Carrera se také nějak dobře vyspala a rozhodla se neshodit žádnou překážku.... bohužel nechápu, proč zrovna v jumpingu, který nám jaksi k ničemu nebyl, ale ve zkoušce pro jistotu shodila hned první...no aspoň jsem mohla ladit zóny na ty kvalifikačky že... v agility pro změnu druhou překážku...ale tak nikdo není dokonalý. Počkaly jsme na vyhlášení a hurá dom, tož agility zdar!

 

Obrazek

A výsledky:

Baldric - Veteráni: Sobota: Jum:DIS, Agi: 1. místo, Neděle: Jum: 1.místo, Agi: DIS

Carrera -  Sobota: Jum: DIS, LA3: 2. místo, Agi: DIS, Neděle: Jum: 1. místo, LA3: DIS, Agi: 14. místo

Surri - Sobota: Jum: DIS, LA2: 2. místo, Agi: ?. místo, Neděle: vše DIS

Video - tentokrát jen namátkově, bohužel jsem nenašla stálého natáčeče:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

A jedna lahůdka na závěr, náš jediný "vítězný" běh, spíše tedy ukázka zběsilosti: www.youtube.com/watch