Jdi na obsah Jdi na menu
 


OPSION Dvůr Králové

9. 7. 2011

Na závodech ve Dvoře jsem byla naposledy před lety, kdy Surránek zvracel na všech kruhových objezdech v Jaroměři. Tentokrát jsem nevezla žádné štěně, takže cesta proběhla v klidu. Již ráno bylo poněkud tropické a tento trend vydržel bohužel celý den, přes 31 stupnů ve stínu bylo opravdu vražedných. Ale až na zkoušky byly parkury pěkně běhavé, tak se to dalo.

Na Bibánka tentokrát nezbylo místo na startovce, pouze doskokanil v jedničkách, jedna odmítačka na slalomu, ale jinak žádné extra plazení na zonovkách, snad zlepšující se trend.

Jumping byl taková tuneliáda, bohužel obě máni po jedné tyčce, jinak časy na bednu byly. Naprdla mě obzvlášť stará máňa, páč poslední tyčku neshodila již hodně dlouho.

Zkoušky byly úděsné, asi 5x zezadu okolo, no Surránka jsem nejdřív uřvala od správné díry tunelu a pak už to bylo jedno. Carreře jsem vymyslela vlastní variantu trati, nechtěla jsem nám obou agility znechutit.

A závěrečné agility. Opět hezky běhavé, všude hafo místa. Frajerka jsem vyrazila s brýlema na čele, páč jsem si je zapomněla sundat...v půlce parkuru mi samo začly padat, takže zbytek jsem se je snažila udržet, i tak jsem to Surrince nezkazila a povedl se nám čistý běh. Carrerku jsem trošku hnala, což jsem přehnala na houpačce, i když začla brzdit už na začátku, setrvačnost jí vykopla ven těsně předtím než se dotkla země, tož jedna chybička, ale absolutně nejlepší čas. (Pravda pan Audi běžel jinou variantu trati, tak to nešlo porovnat).

Mistr King dva čisté běhy, můj frajer. Tož tropickému agility zdar!

Výsledky:

Carrera: Jumping: 12. místo, LA3: DIS, Agility: 4. místo

Surri: Jumping: 13. místo, LA3: 5. místo, Agility: 3. místo

Video:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch