Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Jolany Troppové 2010

26. 9. 2010

Babí  léto se nás rozhodlo opustit právě tento víkend, takže prudké ochlazení o deset stupnů, navíc lilo a lilo, no nic pro nás rozmazlence. V Plzni je naštěstí super zázemí, prostorná vyhřátá klubovna a povrch, který ani při vytrvalém dešti nevytvoří bahno.

Naše běhání bylo poněkud rozporuplné, sobotní výkony opravdu nestály za řeč. Disknul se dokonce i mistr King. Ale byl ráno příliš happy, pak už dal jen tři čisté běhy. Surránkovi jsem to krutě kazila, v jumpingu jsem jí vytáhla ze slalomu, který naběhla správně, ale mě se to zdál příliš těžký náběh, než aby ho zvládla. Ve zkoušce jsem se trošku ztratila ve vedení a poslala ji na jinou překážku. V agility nenaběhla rovný náběh do slalomu, což mě rozhodilo a tož za chvíli písk. No a ehm Carrera, v jumpingu shodila bočnici a nenaběhla stejný slalom, který zvládl i Surránek. Ve zkoušce nezůstala na zoně, naštěstí byly celkem 4x, takže zbytek běhu jsem trénovala odložení na zonovkách. Agility běžela čistě a tři překážky před cílem na povel ke mně skrz skočila uplně někam do pr....uf tedy radši dom a vyspinkat se na zítra.

Zřejmě se to podařilo do růžova, páč kromě zkoušek běžely holčičky super. Ráno obě čistý běh, Surránka jsem bohužel blbě nasměrovala do tunelu, tož ho vzala čumákem z boku, ale jen časová ztráta, né odmítnutí. No a zadařila se nevídaná věc, poprvé v životě byly holčičky spolu na bedně. Ve zkoušce jsem Surránka sice opět poslala na jinou překážku, ale pak se přestala soustředit a zas začla předvádět tuneliády, byla tedy vykázana z parkuru. Carrera zas flákala zony a na moje řvaní slalom slalom opět skočila skočku do pr... takže jsem šla radši pryč. Závěrečné agilty ale již pochopila, že jde do tuhého a šlapala jak hodinky. Surránkovi jsem chtěla zkrátit oblouček, poněkud se motala, takže jí spadla tyčka a áčko menší plazeníčko, ale jinak běžela hezky. Počkali jsme na vyhlášení, odnesli si mraky super cen a hurá dom. Tož agility zdar!

A výsledky:

Baldric: Sobota: Jumping DIS, zbytek víkendu vše: 1. místo

Carrera: Sobota: Jumping: DIS, LA3: 5. místo, Agility: DIS

Neděle: Jumping: 1. místo, LA3: DIS, Agility: 1. místo - nedělní součet: 1. místo

Surri: Sobota: Jumping: 6. místo, LA2: DIS, Agility: DIS

Neděle: Jumping: 3. místo, LA2: DIS, Agility: ? místo

Videodokumentace tentokrát bohužel chybí, vzhledem k povětrnostním podmínkám jsem nechala kameru doma