Jdi na obsah Jdi na menu
 


May Cup Mladá Boleslav

5. 5. 2012

Naše také již tradiční závody...těch našich tradičních závodů se mi sešlo počátkem května nepočítaně, což jsem bohužel zjistila až při pohledu do diáře, ale neva.

Náš starý dobrý oblíbený rozhodčí, se vrátil ke svému starému oblíbenému tedy běhavému stylu a tak jsem si celý den s holčičkama užila.

Začínalo se agility, Bibánkovi jsem ošklivě stála v cestě, ono se blbě běží na kladinu, když jí zacláním...na Carrerce byla znát únava, přeci jen v deseti letech vedro hůř snáší, spadla do dvojskoku a kruh taky jaksi neviděla, ale jinak pořád běží jak magor. Surránek měl tentokrát kliku, trať jsem měla natrénovanou a konečně čistý běh.

Dvojkové zkoušky Bibánkovi již tradičně nedělaly žádný problém, pro změnu jsme je opět vyhrály. Trojkové zkoušky dělaly problém mně, na Carrerce jsem si vyzkoušela,jak to nemá vypadat, Surránek běžel čistě luxusně, když strkal hlavu do správné díry tunelu zařvala jsem povel "tady" takže se poslušně stáhla do té špatné....tož trénink zon.

Závěrečný jumping byl  luxusně běhavý. Bohužel se přihnala příšerná bouřka, takže mi bylo jasné, že už jen dostat Bibánka z boudy bude neřešitelný problém. Trošku násilím jsem jí klepající dostala na parkur. A stal se zázrak, Bidloň se tak  příšerně bál bouřky,  že nasadil na ní netradiční brutální tempo a dostal se na bednu. Carrerce i  Surrině už nedělal dobře mokrý klouzavý povrch, Surri sebou několikrát flákla, takže lítaly tyčky a nějaká odmítnutí.  Ale jinak nádherně strávený den, agility zdar.

A výsledky:

Carrera: Agility: 10. místo, LA3: DIS, Jumping: 12. místo

Surri: Agility: 2. místo, LA3: DIS, Jumping: 13. místo

Bibi: Agility: DIS, LA2: 1. místo, Jumping: 3. místo

Video: ASAP