Jdi na obsah Jdi na menu
 


May Cup 2011

22. 5. 2011

Výstaviště Krásná louka poskytuje za tropického počasí dostatek prostoru k opálení ba sežehnutí, ale stejně  mám závislost a zas jsem vyjela na závody.  Na místě zjistila, že není plno, tož dohlásila Bidloně. Ještě že tak.

Carrerka měla sudý týden, tož jsem naštěstí nic nečekala. No popravdě řečeno, čekala jsem to horší, odvedena z parkuru byla jen v prvním běhu, ve zkoušce byla dokonce na bedně, byť nepochopila kudy se nabíhá do slalomu. V posledním běhu už to flákala, skočila zonu, shodila tyčku a oběhla překážku...no ani nevím, proč jsem to dobíhala.

Surránkovi jsem to samozřejmě opět zkazila. V jumpingu jsem jí vyrobila odmítnutí, které jsem opravila diskem...ve vytoužené zkoušce jsem jí znovu vyrobila odmítnutí, tak jsem si potrénovala zonovky. Poslední běh se nám povedl, běžela super, škoda jedné tyčky, jinak tři desetinky na nejrychlejšího psa.

Bibánek se houpal uplně neskutečně, na zónokách předvedla snad nejděsivější výkon. Jinak  v jumpingu jsem jí vyrobila stejné odmítnutí jako Surránkovi, ovšem s Bidloněm to jde ještě opravit. Jedničková zkouška už tak trapně tradičně,  tragický čas deset vteřin za ostatníma, ale copa my můžeme za to, že to máme pořád čistě. Diskvalifikovala se akorát  v agility a to jenom proto, že jsem ho s ní běžela jako první a zabloudila.

A mistr King... jumping super nejrychlejší čas, v agility to byl můj 11. běh ten den, takže jsem bohužel nedala žádný povel na zoně, jemu to ale vůbec nevadilo, hopsnul to jako za mlada a valil dál. Agility zdar! Jo a konečně ty závody nejsou žádná nuda, běhat se čtyřma je fajn.

Tož výsledky:

Baldric: Jumping: 1. místo, Agility: 2. místo

Carrera: Jumping: DIS, LA3: 2. místo, Agility: 11. místo

Surri: Jumping: DIS, LA3: DIS, Agility: 6. místo

Baby: Jumping: 5. místo, LA1: 2. místo, Agility: DIS

A videa.... ehm, jak bych to řekla. Zřejmě špatná karma, teta Madla zuřivě natáčela, přibližovala, přibližovala, bohužel kamera natáčí už pouze detailní záběry brouků a travních kořínků. Nikdy jsem netušila, že moje kamera umí takový zoom.