Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kutnohorský groš 2012

22. 4. 2012

Po roce na našich oblíbených závodech na nejhezčím cvičáku široko daleko. Běhavé parkury, luxusní počasí. Bohužel jsem byla totálně hlasově indisponována, hlasivky mě opustily již minulý týden a stále stávkují. Bibánek poctivka i tak vnímal, Surránek trošku rozlítán a Carrerka se až na jedno extempore taky docela snažila. 

Jumping byl poněkud hňáclý, což samo nevadilo Bibánkovi - čistý běh, kupodivu ale Surrině - tyčka a ještě neustála mojí "pomoc" při náběhu do slalomu. Carrerka jedna tyčka, tradičně zdaleka nejlepší čas....

Agility běh, Bibánek neudělal žádnou chybu, jen jedna překážka pro nás dvě neměla řešení, tož písk, Carrerka se utrhla a Surránek vyhrál.

Závěrečný jumping byla rychlostní zkouška. Bibánek byl sice čtvrtý, ale prvních pět psů se vešlo do jedné vteřiny. Carrerka opět tyčka a Surránek neumí slalom...ale jinak mega spokojenost, nato že jenom šeptám, běhaly luxusně. A vzhledem k tomu, že se vyhlašovalo do pátého místa, i bedýnky jsme si užily.

Tož výsledky:

Carrera: Jumping: 6. místo, Agility: DIS, Jumping: 8. místo

Surri: Jumping: 14. místo, Agility: 1. místo, Jumping: 10. místo - součet: 5. místo

Bibi: Jumping: 2. místo, Agility: DIS, Jumping: 4. místo

 

Bohužel žádné video, tentokrát mě to mrzí, páč Bidloň dosahoval pro ní kosmických postupovek přes 5 m/s, ale nenašly jsme natáčeče.