Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kutnohorský groš 2011

17. 4. 2011

Po roce opět na nádherný a obrovský cvičák v Kutné Hoře. Počasí vyšlo luxusní, první letošní přismahlý ksichtík. JInak co napsat...asi takhle, vezmu to dle abecedy:

Mistr King: dva čisté běhy, sice zase jeden menší výletíček k pásce, ale běhat s ním je opravdu balzám na duši. Horší je to s plícema, každodenní dřina ve fitku se tady nijak neprojeví...

Bibánek: první účast na závodech v životě, zatím jako doskan v jedničkách. Neuvěřitelné, čistý běh, sice na zónovkách jsme trávily mládí, ale to už mám nacvičeno se Surránkem, za rok za dva se to podá.

Carrera: no comment

Surránek: první běh poněkud smolný, čistý běh ovšem s výletíčkem za pásku, kde ale skončilo x dalších psů. Udělala oblouček a hned za páskou byly postavené překážky, takže si je běžela oběhnout. Ve zkoušce jsem jí diskla, páč nezastavila na áčku, takže jsme si ho daly ještě jednou v protisměru. V jumpingu opět zlobila ve slalomu, nějak neunáší když končí v tunelu, který se nejde, štěstí jen měla, že v tom tunelu nezahučela, diskly jsme se na jiném místě. Ale stále moje klasika, po první chybě už se na běh nedokážu tolik soustředit.

Díky Baldricovi jsem počkala na vyhlášení, ulovila opět luxusní mňam koláček a hurá dom. Agility zdar!

A vlastně ještě výsledky, no holčičky: vše DIS

Mistr King (počítaly se všechny velikostní kategorie dohromady):

Agility: 2. místo, Jumping: 2. místo, Celkový součet: 1.místo

Video:

Bibi: www.youtube.com/watch

Baldric: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

 A nádherné fotečky od Kačky Skalkové, děkujeme:

14.jpg

Celé album hír: vilmovic.rajce.idnes.cz/Baldric_-_Kutnohorsky_gros/